Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Vi har kjøpt babygym til babyen:

https://www.jollyroom.no/leker/babyleker/babygym/cloudberry-castle-babygym-jungeldyr

Så viser det seg at "teppet" ikke kan vaskes i maskin! Noe så upraktisk..

Stoffet er sånt stivt og glatt, og kundeservice anbefaler å tørke over med en klut. Jeg syns det ikke høres godt nok ut? Noen som har forslag?

Og vasker man selve lekene ved å vaske opp med zalo?..

Anonymkode: c806d...bcf

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ha en gulpeklut under hodet til baby, så unngår du unødvendig søl på den :) 

Anonymkode: aa973...7bb

AnonymBruker
Skrevet

Vasker lekene som kan vaskes i oppvaskmaskinen. (Ikke de med batteri osv), Høy tempratur og selfølgelig tom for fat osv.  Bamser i vaskemaskinen. 

Anonymkode: 8b856...943

Skrevet

Jeg hadde nok hatt alt i vaskemaskin, til og med teppet. Prøvd meg først på ullprogram og så kanskje et finvask. Ville ikke hatt noe man ikke kan vaske, men jeg er helt på styr når det kommer til å vaske leker og slikt. Hadde hatt harde plastleker i oppvaskemaskin og myke bamser, de med og uten batteri (men ikke batteriene i maskinen da) i vaskemaskin. 

Hvis de ikke tåler det, ville jeg ikke hatt de. Vet mange ikke vasker ting, eller tørker over med en klut, men det holder ikke her i huset 👌🏼. Om andre babyer bruker lekene eller gulper på teppet er det rett i maskinen. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...