Gjest ponta Skrevet 11. januar 2005 #1 Skrevet 11. januar 2005 Nå har jeg vært singel en stund etter 8 års forhold som tok slutt og da er det en stund siden jeg har hatt nye sex partnere .. men det siste 6 mnd har jeg datet noen jenter far slutten av 20 årene til begynnelsen av 30 årene . det har også blitt noen runder med sex.. Så har jeg oppdaget at noen jenter får veldig KICK av å få bli sprutet i ansiktet og få alt i munnen .. noen er nærsagt helt kinky på dette - dette gir selvsagt litt x-tra kick.. men jeg får også litt tanker om at de er er litt dirty .. og jeg har slett ikk lyst å kline med dem etterpå - noe som ødelegger litt kosen etterpå.. har spurt noen venner om dette er vanlig og får ett inntrykk at damene nå er blitt mere kinky.. Det er jo ikke å klage på - men er det normalt at dere vil bli underkastet med sprut i ansiktet og er det sånn at flere og flere jenter velger å svelge alt under oral sex- eller er det bare jeg som har truffet noen grisejenter der ute i oslo natten..
Gjest Anonymous Skrevet 11. januar 2005 #2 Skrevet 11. januar 2005 Uhm..... jeg har aldri blitt spruta i trynet.... ei heller i munnen. Dette fordi jeg synes det er motbydelig.. rett og slett! Det er ihvertfall min personlige mening.
Gyldenløwe Skrevet 11. januar 2005 #3 Skrevet 11. januar 2005 Heh, fører ikke statistikk, men tror du har møtt på noen som er helt normale, men ikke nødvendigvis representative. Noen liker ditt og noen liker datt. Noen kicker veldig på det, noen gjør det for å glede partneren, noen gjør det ikke. Men vil tro at selv de som vanligvis liker det ikke nødvendigvis synes det passer ved tilfeldig sex ...
Annie Skrevet 11. januar 2005 #4 Skrevet 11. januar 2005 Hvorfor liker du ikke at de svelger? Når du slikker en dame, kysser dere etterpå ?
Gjest ponta Skrevet 11. januar 2005 #5 Skrevet 11. januar 2005 hmm - ja si det - synes liksom at det er noe annet med å slikke en kvinne - kjønns saftene er mere sexy, smaker som oftes godt og min erfaring er at mange jenter også blir tent på å kline eller smake sine egne safter - så jeg har IKKE PROBLEM med det ei eller at vi kysser etterpå. Men min egen sæd får være hennes greie og er for meg helt uaktuelt å smake på - selv om damene mine sier at min sæd smaker godt- men det er annen sak.. )
Gjest Melk Skrevet 11. januar 2005 #6 Skrevet 11. januar 2005 Å få sæd her eller der er nok ikke nødvendigvis noe tegn på underkastelse.
Gjest jente19aar_ Skrevet 11. januar 2005 #7 Skrevet 11. januar 2005 jg liker å få dn i ansiktet.typen liker d å! ;)
Gjest ponta Skrevet 11. januar 2005 #8 Skrevet 11. januar 2005 Å få sæd her eller der er nok ikke nødvendigvis noe tegn på underkastelse. Kanskje ikke men det føles bare litt vulger når dama gaper og ber om det .. nesten som en slags underkastelse..
Gjest jente19aar_ Skrevet 11. januar 2005 #9 Skrevet 11. januar 2005 Kanskje ikke men det føles bare litt vulger når dama gaper og ber om det .. nesten som en slags underkastelse.. hva gjør man ik for typen ;)
Gjest Anonymous Skrevet 11. januar 2005 #10 Skrevet 11. januar 2005 jg liker å få dn i ansiktet.typen liker d å! ;) Du betaler ikke SMS-pris for å skrive her, så du kan trygt bruke fullstendige ord.
Gjest Melk Skrevet 11. januar 2005 #11 Skrevet 11. januar 2005 Kanskje ikke men det føles bare litt vulger når dama gaper og ber om det .. nesten som en slags underkastelse.. Jeg for min del synes ikke det gjør noe å være litt vulgær når man har sex, jeg.
Gjest Anonymous Skrevet 11. januar 2005 #12 Skrevet 11. januar 2005 hva gjør man ik for typen Du gjør det vel for din egen del og eller ?
Gjest jente19aar_ Skrevet 11. januar 2005 #13 Skrevet 11. januar 2005 Du gjør det vel for din egen del og eller ? ja d er ok. ;) går fett!
Nelle Skrevet 11. januar 2005 #14 Skrevet 11. januar 2005 Jeg for min del synes ikke det gjør noe å være litt vulgær når man har sex, jeg. Er veldig enig med deg, Melk. Nelle
Gjest Anonymous Skrevet 11. januar 2005 #15 Skrevet 11. januar 2005 Jeg synes det er veldig opphissende å bli sprutet både her og der, og tar gjerne imot alt i munnen. Men det er noe jeg gjør sammen med min faste partner. Kunne ALDRI tenke meg å gjøre det ved tilfeldig sex.
Annie Skrevet 11. januar 2005 #16 Skrevet 11. januar 2005 synes liksom at det er noe annet med å slikke en kvinne - kjønns saftene er mere sexy, smaker som oftes godt og min erfaring er at mange jenter også blir tent på å kline eller smake sine egne safter - så jeg har IKKE PROBLEM med det ei eller at vi kysser etterpå. Men min egen sæd får være hennes greie og er for meg helt uaktuelt å smake på - selv om damene mine sier at min sæd smaker godt- men det er annen sak.. ) Om man svelger så SVELGER man. Det er ikke sånn at det blir liggende i munnen eller at man gulper det opp. Heller ikke legger det seg rundt munnen som det ofte gjør når menn slikker kvinner. Menn er noe pingler på den fronten!
Gjest gjest1 Skrevet 12. januar 2005 #17 Skrevet 12. januar 2005 hmm - ja si det - synes liksom at det er noe annet med å slikke en kvinne - kjønns saftene er mere sexy, smaker som oftes godt og min erfaring er at mange jenter også blir tent på å kline eller smake sine egne safter - så jeg har IKKE PROBLEM med det ei eller at vi kysser etterpå. Men min egen sæd får være hennes greie og er for meg helt uaktuelt å smake på - selv om damene mine sier at min sæd smaker godt- men det er annen sak.. ) Så det er en helt annen greie at hun ikke har noe i mot å kysse deg selv om du har ansiktet fullt av hennes væsker, enn at du skulle kysse henne hvis du har sprutet sæden din i ansiktet eller munnen hennes? Du vil nok muligens møte kvinner med samme syn som deg, men med motsatt fortegn. Altså at de ikke vil kysse deg hvis du har ansiktet fullt av saftene deres... Selv ser jeg ikke forskjellen... har ikke problem med noen av delene, men hvis typen ikke kunne kysse meg etter at han hadde sprutet meg i ansiktet, så fikk han jamen meg sprute andre steder. Makan til pinglegreie... hvorfor er menn så redd for sæden sin'a?
Gjest punta Skrevet 12. januar 2005 #18 Skrevet 12. januar 2005 Ja - skjønner at noen jenter ikke har problem med dette noe som blir gitt uttrykk for her- saken er jo at det er uli smak på sæd og kjønnsaft - jeg har derfor ikke noe krav tiil at jenta skal svelge - det er hennes greie - når det gjelder å få det i ansiktet så synes det som at dette er opphissende for noen jenter og at due vil ha det sånn - det er litt dirty og horete ..
Gjest Pet Skrevet 12. januar 2005 #19 Skrevet 12. januar 2005 Men min egen sæd får være hennes greie og er for meg helt uaktuelt å smake på - selv om damene mine sier at min sæd smaker godt- men det er annen sak.. Hvis damene dine sier at sæden din smaker godt, lyver de. Noen ganger kan det smake vondt, andre ganger smaker det bare sæd, men det er ikke namnam. Brus med sædsmak ville f eks ikke solgt. Jeg suger og svelger av hjertens lyst selv, men ikke pga smaken.
Gjest *Fiona* Skrevet 12. januar 2005 #20 Skrevet 12. januar 2005 Takk, Pet. Og Tispa tror dette er en løktråd jeg. Temaet har nettopp vært oppe. Noen liker si og noen liker så. I går ble jeg slikket, og han syntes det var sexy å kysse meg etterpå. Jeg suger, og tar alt i munnen, og han synes det er like sexy. Takk og pris for et fornuftig syn på ting... Venn deg til smaken. Og dirty...? Hvor gammel er du? Får litt sånn umoden fjortis vibber her jeg, men det trenger jo ikke stemme. Det kan være umoden tjuis
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå