Mari Y Skrevet 3. august 2017 #1 Skrevet 3. august 2017 Hva tror du det kommer av at venner blir sjalu? Er ikke sjalusi en form for indre usikkerhet eller en følelse av at du ikke har tillit til folk? Jeg tror vi alle har vært der enten vi vil innrømme det eller ikke. F eks bestevenner eller kjærestepar. Redsel for å bli alene. Hvordan forholder dere dere til at kjæresten eller vennen/bestevennen har venner du ikke tåler trynet på?
AnonymBruker Skrevet 3. august 2017 #2 Skrevet 3. august 2017 Hva har sjalusi med å ikke tåle trynet på andre? Forstår ikke innlegget jeg... Anonymkode: 4cfc1...161
louisandsteve Skrevet 4. august 2017 #3 Skrevet 4. august 2017 Kan innrømme at jeg blir litt "sjalu" når mine bestevenner snakker godt om sine bestevenner. Men gjør ingen sak ut av det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå