Gjest Dazed Skrevet 10. januar 2005 #1 Skrevet 10. januar 2005 Hmm.. (For dere som har fulgt med i min andre debatt litt tidligere, så er dette snakk om eksen som ville møtes for å ha sex, noe vi også gjorde. 2 netter før han dro nå. ) Akkurat nå er han i trondheim, og der blir han en 2-3 mnd. Før han dro så sa han at han ville være litt "fri", og ikke hoppe rett inn i et nytt forhold. Han ville bruke tida til å tenke gjennom ting. Helt greit for meg. Siden jeg er over ham, i grunn. Men noen følelser er der, og jeg tenker på ham hele tiden. Selv om jeg tar det med ro, og ikke maser på ham. Så lenge han har det bra i trondheim, så føler jeg ikke for å snakke med ham hver dag. Derfor lurer jeg på; Hva kan jeg si til ham uten å bryte en slags "grense" ? Eller i det hele tatt hvordan skal jeg oppføre meg mot ham? Noen kjærlighetserklæringer ville jo ikke vært det smarteste Setter pris på svar :-)
Nella Skrevet 10. januar 2005 #2 Skrevet 10. januar 2005 Tror nesten jeg ville ventet og sett om han tok noe kontakt jeg. Det var slutt, han ville møtes for å ha sex (gutt altså... ), du sa ja. Du sitter nå med følelser for gutten og tenker på han hele tia. Ikke lett. Han har sagt han trenger å tenke og vil være fri. La han få gjøre det. Skal du kontakte han så bare snakk om helt dagligdagse ting, ikke følelser Ikke ta initiativet til det du ihvertfall. Da bare presser du han og det funker ikke i lengden om du vil ha han. Slang han inn på msn liste og bare send et "står til?" eller noe en dag du ser han er pålogget. Da ser du responsen ihvertfall.
Gjest GreenSky Skrevet 10. januar 2005 #3 Skrevet 10. januar 2005 Sex med eks er ikke bra. :fy: Med mindre du er helt over han, og det er du ikke. Jeg ville ha kuttet han ut, men hvis du vil spille Spillet, så vent med å ta kontakt til han gjør det. Hvis det går for lang tid, kan du sende en nøytral melding, som Nella sier.
Gjest Dazed Skrevet 10. januar 2005 #4 Skrevet 10. januar 2005 Sex med eks er ikke bra. :fy: Med mindre du er helt over han' date= og det er du ikke. Jeg ville ha kuttet han ut, men hvis du vil spille Spillet, så vent med å ta kontakt til han gjør det. Hvis det går for lang tid, kan du sende en nøytral melding, som Nella sier. Selvsagt. Men nå er jeg jo litt nøytral på hva som skjer. Får jeg ham ikke, neivel, greit nok. da må jeg leve med det.
Gjest Anonymous Skrevet 10. januar 2005 #5 Skrevet 10. januar 2005 hvis dere møtes igjen, eller neste gang dere snakkes, spør ham rett ut, om han har noe følelser for deg i det hele tatt, hvis han ikke har følelser for deg, bare glem ham, han bare såret deg unødig! verden er hard,..... men du vil bare ende opp med å føle deg som et brukt uttygd tyggis, og det går utover selvtilliten din! selv om det kan være deilig der og da og ha sex, er det det verste du kan gjøre...... ikke la han utnytte deg! move on girl!
Gjest Dazed Skrevet 10. januar 2005 #6 Skrevet 10. januar 2005 hvis dere møtes igjen' date=' eller neste gang dere snakkes, spør ham rett ut, om han har noe følelser for deg i det hele tatt, hvis han ikke har følelser for deg, bare glem ham, han bare såret deg unødig! verden er hard,..... men du vil bare ende opp med å føle deg som et brukt uttygd tyggis, og det går utover selvtilliten din! selv om det kan være deilig der og da og ha sex, er det det verste du kan gjøre...... ikke la han utnytte deg! move on girl! [/quote'] Vel.. Som han selv sa "Jeg vil ikke hoppe i et nytt forhold akkurat nå. Jeg vil være litt fri, og tenke gjennom ting. Men så klart er det ikke umulig at vi kan bli sammen igjen, men vil ikke gi deg noen falske forhåpninger"
Gjest Anonymous Skrevet 10. januar 2005 #7 Skrevet 10. januar 2005 Siden du er midt inne i dette nå ser du det ikke selv ennå....men jeg tror jeg kan lese at du faktisk bryr deg en del om han og er fortsatt litt småhekta. Han vil ikke mer med deg- og det virker som om du tar til takke med smuler (sex fordi det er alt han vil i en kort periode...han vil faktisk være fri). Prøv å kutt kontakten med ham. Han vil sikkert være "venner" med deg (=sex og så senere overfladisk kontakt = "hei og vi snakkes" (not). Prøv å komme deg løs fra tanken på ham...
Gjest Daniella_ Skrevet 10. januar 2005 #8 Skrevet 10. januar 2005 Jeg hadde ikke ville kontakten han.
Gjest Anonymous Skrevet 10. januar 2005 #9 Skrevet 10. januar 2005 Her viser han faktisk at han vet at du er klar som et egg for ham. Og han holder deg nå på gress slik at dere kan ha sex neste gang dere møtes hvis han føler for det. :evil: Kom deg videre! Dette er ikke noe å vente på.
Gjest Anonymous Skrevet 11. januar 2005 #10 Skrevet 11. januar 2005 helt enig! hele fyren er en stor løgner! tror du virkelig på ham? ikke vær så naiv! det er ikke din skyld da, du er jo bare forelsket, og ser ikke dette som vi andre gjør..... dette er verste type menn, kom deg unna! vær så snill!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå