Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

.....

 
Endret av Sola*
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Kjære vene slapp av. Du virker jo helt desperat etter å sette en baby til verden uten å egentlig ha noe på plass. Du ble sammen med en mann i fjor og du vil begynne prøving allerede til våren? Jeg vil STERKT anbefale deg å vente de to årene. Hva er det som haster sånn? Javel så vil jenta di være 7 år, men sånn er det når man får barn med først en, for så å møte en ny. 

Anonymkode: e8d6a...28f

  • Liker 5
AnonymBruker
Skrevet

Å guri. Har du etter kun ett år som kjærester funnet ut at dette forholdet vil bli livslangt, og dermed at det er på tide å ploppe ut en ny kid? Studerende er du, på stønad/lån, mannens arbeidssituasjon virker meget usikker også i tillegg. Hva syns mannen midt oppi dette, er han klar for baby i den usikre situasjonen? Hadde skjønt det viss du nærmet deg 40 og det var en kamp mot klokka. Barn behøver å vokse opp i stabile og trygge rammer. Just saying. 

 

Anonymkode: 728e5...a59

AnonymBruker
Skrevet

Høres ut som oppskrift på katastrofe. Dere bor ikke sammen, han har ikke jobb, du har ikke jobb, det er ikke sikkert du får jobb, vips så sitter du der med to unger og ingen inntekt (og meget mulig ingen mann heller). Bli ferdig med utdanningen og sikret deg en inntekt, deretter kan du tenke på unge nr to som du er i stand til å forsørge fremfor å bli underholdt av staten. Det gjør ingenting om førstemann er 7 når du får nr to, du får ikke barn for at hun skal ha noen å kose med, selv om det nesten virker som hovedårsaken i innlegget ditt. 

Anonymkode: d78b8...afa

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...