Gjest Daniella_ Skrevet 9. januar 2005 #1 Skrevet 9. januar 2005 Det virker egentlig (etter å ha lest OG hørt) at de mange ikke syns analsex er noe særlig. Altså, det går greit hvis han kjører den inn ssaaagte, med massssse glidemiddel, massevis av oppvarming med fingre, tømmer seg osv. Men HVIS han støter litt for hardt...da blir alt ødelagt, og hvis man ikke har tømt seg, da kan det gjøre vondt :-? Sånt ser og hører jeg ofte. Så da lurer jeg virkelig på hvorfor noen gidder i det hele tatt. Er det veldig deilig når dere først får det til da eller? Er det det som er? Selv har jeg aldri opplevd noe nytelse ved det. Og det hadde vært helt greit hvis folk beskrev det som noe som faktisk var deilig. Men det er jo så få som gjøre det, så hvorfor?? Hvorfor ende vende hele deg selv ved å bruke klyster og alt, for å KANSKJE få det godt? Forstår ikke jeg... :o
Gjest Melk Skrevet 9. januar 2005 #2 Skrevet 9. januar 2005 Forstår du ikke at vi mennesker liker ulike ting, slik at det noen synes er godt liker ikke andre og omvendt?
Gjest Daniella_ Skrevet 9. januar 2005 #3 Skrevet 9. januar 2005 Forstår du ikke at vi mennesker liker ulike ting, slik at det noen synes er godt liker ikke andre og omvendt? Forstår ikke du at dette innlegget er til de som faktisk føler det sånt? SELVFØLGELIG er alle forskjellige...
Gjest Anonymous Skrevet 9. januar 2005 #4 Skrevet 9. januar 2005 Det hjelper ikek med all verdens vaselin og glidemidler dersom man mener at analsex er vulgært og skittent. Jeg mener det er skittent og ekkelt.
Gjest Daniella_ Skrevet 9. januar 2005 #5 Skrevet 9. januar 2005 Det hjelper ikek med all verdens vaselin og glidemidler dersom man mener at analsex er vulgært og skittent. Jeg mener det er skittent og ekkelt. Jaja. det får du jo lov til å mene. Men det er ikke det som er poenget mitt. Poenget mitt er at det virker som om det er et innmari styr for å få det til i det hele tatt. Så derfor lurer jeg på hvorfor folk gidder det rett og slett
*Lene* Skrevet 10. januar 2005 #7 Skrevet 10. januar 2005 Det er ikke styr å få det til. Bare å ha glidemiddel tilgjengelig ved sengen!
Suzy Skrevet 10. januar 2005 #8 Skrevet 10. januar 2005 Sier som Penelene - det er ikke noe styr, om du har glidemiddel på sengekanten så blir det hele en naturlig del av samleiet - som du allerede er i gang med når du begynner å vurdere analsex. Right? Hvorfor gidde ... tja det er en annen følelse og en annen greie enn det vanlige samleiet og det at det er litt "vanskeligere" gjør at det oppleves litt mer intenst og heftig enn den vanlige sexen... Slik er det i alle fall for meg.
Gjest Melk Skrevet 10. januar 2005 #9 Skrevet 10. januar 2005 Og hva vet du om hva JEG føler? Kanskje jeg liker det?
Superlammet Skrevet 10. januar 2005 #10 Skrevet 10. januar 2005 Hvorfor krangle om hva folk liker og ikke liker? Analsex er noe man enten liker eller hater. Noen synes det er helt fantastisk, andre opplever kun smerte. Tror nok det har litt med partneren å gjøre også..
Gjest Daniella_ Skrevet 10. januar 2005 #11 Skrevet 10. januar 2005 Hvorfor krangle om hva folk liker og ikke liker? Analsex er noe man enten liker eller hater. Noen synes det er helt fantastisk, andre opplever kun smerte. Tror nok det har litt med partneren å gjøre også.. Poenget mitt er jo ikke å krangle. Men å forstå. Jeg spør jo...
Gjest Daniella_ Skrevet 10. januar 2005 #12 Skrevet 10. januar 2005 Men hvorfor svarer du heller ikke bare på spm mitt da? :klø:
Kevin Skrevet 10. januar 2005 #13 Skrevet 10. januar 2005 Man vet jo ikke hvordan det er før man har forsøkt. Derfor er det mange som forsøker. Vet om en del som virkelig nyter det og har det som en naturlig del av sexen. Som litt krydder. Så vet jeg om andre som aldri kunne tenke seg å prøve det igjen. I tillegg har man alle de som aldri kunne tenke seg å forsøke, men de har jo ikke noe grunnlag til å uttale seg om det. Har forsøkt det selv en noen ganger også, og det er deilig for meg. Skjønner selvsagt at det blir annerledes for dere jenter. Uansett foretrekker jeg helt klart det andre hullet... Det gir flere muligheter, mer variasjon, og mer villskap... Men som variasjon er det utmerket!
Gjest Melk Skrevet 11. januar 2005 #14 Skrevet 11. januar 2005 Men hvorfor svarer du heller ikke bare på spm mitt da? :klø: Jeg synes svaret mitt var godt nok: vi liker alle ulike ting, og jeg skjønner vireklig ikke at en del synes det er så vanskelig å forstå, om det dreier seg om analsex, sm, misjonær eller hva det er. Ønsker ikke å brette ut sexlivet mitt på nett.
Gjest Wallman Skrevet 11. januar 2005 #15 Skrevet 11. januar 2005 Analsex forekommer fordi noen jenter tror at menn ønsker det, og mannen tror at hun derfor ønsker det.
Gjest Melk Skrevet 11. januar 2005 #16 Skrevet 11. januar 2005 Analsex forekommer fordi noen jenter tror at menn ønsker det' date= og mannen tror at hun derfor ønsker det. Sludder og pølsevev. Analsex forekommer også fordi begge har lyst.
Gjest GreenSky Skrevet 11. januar 2005 #17 Skrevet 11. januar 2005 Analsex forekommer fordi noen jenter tror at menn ønsker det' date= og mannen tror at hun derfor ønsker det. .... Tror du ja.
NorthFace Skrevet 12. januar 2005 #18 Skrevet 12. januar 2005 Jeg har analsex med typen min fordi han VIL det veldig sterkt. Når det har gått en stund siden sist begynner han å "mase" om at vi må ha det snart igjen. Han er ganske sykelig opptatt av det, og den største andelen av pornoen han laster ned er analsex... selv finner jeg ingen glede i det .. foreløpig?
Gjest Daniella_ Skrevet 12. januar 2005 #19 Skrevet 12. januar 2005 Jeg synes svaret mitt var godt nok: vi liker alle ulike ting, og jeg skjønner vireklig ikke at en del synes det er så vanskelig å forstå, om det dreier seg om analsex, sm, misjonær eller hva det er. Ønsker ikke å brette ut sexlivet mitt på nett. men da trenger du ikke å svare i det hele tatt. alle skjønner jo at folk er forskjellige
Gjest Daniella_ Skrevet 12. januar 2005 #20 Skrevet 12. januar 2005 Jeg har analsex med typen min fordi han VIL det veldig sterkt. Når det har gått en stund siden sist begynner han å "mase" om at vi må ha det snart igjen. Han er ganske sykelig opptatt av det' date=' og den største andelen av pornoen han laster ned er analsex... selv finner jeg ingen glede i det .. foreløpig?[/quote'] Da hadde jeg ikke giddet :-? Jeg syns også det er utrolig smertefult, og derfor gjør jeg det ikke
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå