Gjest Coolaid Skrevet 8. januar 2005 #1 Skrevet 8. januar 2005 Enkelt og greit: Hvilket gym i Bergen anbefaler du?
magolia Skrevet 9. januar 2005 #2 Skrevet 9. januar 2005 SATS LHgt ...prøvde meg så vidt som medlem på Studio Active, men de kan ikke måle seg med SATS!
Snabelsnuppa Skrevet 9. januar 2005 #3 Skrevet 9. januar 2005 Jeg trives greit nok på Studio Active jeg, men så har jeg ikke prøvd SATS heller - kanskje det er derfor...? Synes forøvrig SA har litt "kjedelig" program. Ønsker meg aerokick og pilates, f eks, men mange av timene er helt ok. Apparatene bruker jeg ikke, så jeg kan ikke uttale meg om de er bra eller ikke.
Gjest Coolaid Skrevet 9. januar 2005 #4 Skrevet 9. januar 2005 .....^Åssen er det med vekttrening da?
Dru Skrevet 9. januar 2005 #5 Skrevet 9. januar 2005 Du kan jo kjøpe medlemsskap hos SiB, selv om Vektertorget kan bli veldig fullt etterhvert. Jeg tror ikke man trenger å være student, har iallfall ikke vært sånn på lenge. Fordelen er at du får tilgang til flere lokaler, både i sentrum, og utenfor. De har mye forskjellig av både timer, apparater og andre ting. Og løse vekter Og jeg innbiller meg at det er halve prisen i forhold til f.eks. SATS.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå