Gå til innhold

Tror dere Tone Damli vil få samme suksess som Eva Weel Skram etter Hver Gang Vi Møtes?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Eva Weel Skram har jo gått fra å være relativt "ukjent" for folk flest, til å bli hyllet og ha 200 konserter i året, hvor 90% blir utsolgt. Musikk-karrieren har jo virkelig fått et boost, tror dere Tone vil oppleve det samme?

Endret av snøfrisk
Skrevet

Nei. Kort og greit. Begriper ikke utvalget der denne gangen. 

  • Liker 42
Gjest morhjertegod
Skrevet

Tviler, da Eva har et mye større talent en Tone. Eva har jo en utrolig vakker stemme, og virkelig musikalsk. Håper Tone Damli overrasker meg positivt, det ville vært moro.

Gjest Catalina Culès
Skrevet

Nei. Er tydeligvis mangel på artister når Tone er med i det programmet.

Skrevet

Kanskje.

Ho bør gå samen med nokon andre på ei låt. (Featuring)

Og blir med på heile vglistaturneen neste år.

Då blir ho meir populær igjen.

  • Liker 3
Gjest Sirkustjukk
Skrevet

Nei.

Eva er en musiker, Tone en syngedame.

Skrevet

Nei. Tone har jo ikke noe bra musikk, og det er ikke musikken eller talentet hun er kjent for heller..

  • Liker 25
Gjest pelikanen
Skrevet

Omtalt som artist. Hun er kjent for å være kjent.  Stiller opp utfordrene,diverse menn. Noen stor artist er det ikke.

Rart utvalg de har gjort. Ræv "artister"

Hennes håp om å komme i media igjen?

Stemmen og sangene har ikke blitt bedre,tross kortere og kortere,mindre klær.

Skrevet

Nei, det tror jeg ikke. Hun er middels flink å synge, hverken mer eller mindre. Hun er kjent for å være kjent, ikke for å være artist. Hun har ikke en sound, hun har ikke et uttrykk, hun har ikke en sjanger, hun er litt "overalt". Eva er veldig talentfull, har jobbet hardt i bransjen i mange, mange år, satset på musikken, ikke på kjendiseriet. Tone fremstår som litt "sutrete" (ref. blogginnlegg og intervju på Senkveld hvor hun snakket ut om "hetsen" og slakten hun fikk da hun ga ut den noe mislykka låten "Pinnacle") når ting ikke går hennes vei. Hun har også vært mye i media for diverse ting som ikke har med karrieren å gjøre i det hele tatt. Eva er artist til innerst i hjertet, og det er kvalitet fra bunn av. Stor forskjell på de to. 

 

Tone har forresten allerede uttalt i media at hun håper at deltakelsen vil gi henne en karriereboost. Jeg skjønner at de aller fleste som blir med helt sikkert ønsker det, men litt fjollete å si offentlig at det er en motivasjon til å være der. 

  • Liker 36
Skrevet

Tviler, siden 'alle' vet hvem hun er allerede, og vet hvilken musikk hun kommer med.

  • Liker 8
Skrevet

Niks, nada, njet.

  • Liker 11
Skrevet

Hun er jo så uinteressant! Kjent for å være kjent, en sanger på karaokenivå. Så, nei.

  • Liker 13
Skrevet

Med mindre hun blir smittet av de andre og plutselig utvikler talent så tviler jeg på det.

  • Liker 13
Skrevet

Tone har jo allerede hatt suksess, hun var superkjendis før Eva var det, og nå er det liksom Eva sin tur. Jeg tror Eva tåler bedre å være artist i moden alder også enn Tone gjør det. Men hyggelig for henne om hun får et slags comeback. 

  • Liker 3
Annonse
Skrevet

Tone Damli er en veldig uoriginal artist som har lite på et slikt progam å gjøre.

Men så er det jo PR-avdelingen til Universal som bestemmer hvem av artistene sine de vil ha med, og da velger de en kjendis.

  • Liker 8
Skrevet

Nei, hun har vel fokusert for mye på utseende istedenfor musikken de siste årene. 

  • Liker 9
Skrevet

:nordvesta:Sitter her å venter på at noen skal dra frem janteloven/ misunnelsekortet..... Popper meg popcorn i mens, selv om det er tidlig på dagen :)

  • Liker 8
Skrevet

Nei. Tone virker som en fin jente, men noen artist er hun ikke. Jeg oppfatter henne ikke som spesielt kreativ heller, så blir spennende å se hvordan hun har tolket de andre sine sanger. Og om hun i det hele tatt klarer å synge rene toner "live" på tv.

  • Liker 8
Skrevet

Eva er i en helt annen liga enn ton, når det kommer til musikk, så nei... forstår ikke at tone kan ha reportoar nok til å være med jeg!

  • Liker 6
×
×
  • Opprett ny...