Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har som sikkert tusen andre tråder før meg, lyst å snakke om karaktersnitt og om samordna opptak. Jeg har søkt Sykepleien til høsten og håper så inderlig jeg kommer inn. Jeg har med vilje ikke søkt på de høgskolene der snittet er skyhøyt siden snittet mitt ikke er det. Jeg likker på 4.46 i snitt og synst det er ok, men kunne alltids vært bedre.

Det jeg lurer på er egentlig om noen har opplevd å komme inn på eg studie selvom de er under snittet? Jeg vet det er mange faktorer når det kommer til hvordan poenggrensene forandrer seg, det har md hvor mange plasser og hvor mange søkere osv, men lurer fortatt likevel. Trenger et lite håp!
Kan slenge med at jeg er over snittet på det meste jeg har søkt på, er vell 2 linjer jeg har søkt på som er høyere snitt enn det jeg har. 

Anonymkode: 3edb0...c9f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...