Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

H

 

 

Endret av madicken44
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja.

Kanskje.

Ja.

Skrevet

Dette står jo i rimelig klar tekst. 
Du har som rådgiveren sagt mistet retten til å fortsette. 
Du har søkt om endring for sent, og vil ikke bli vurdert i første og andre opptaket. 
Om det er restplasser etter andre inntak, så kan du søke på dette, og det får du vite 12 august. 

Generelt blir samtlige linjer ikke fylt opp, og det vil være meget sannsynlig at det finnes restplasser. Men da i meget begrenset omfang. Du vil nok få noen valgmuligheter på linjer du kan søke, men det er begrenset til linjer dem ikke klarer fylle opp fra før. 
Du er ikke garantert skoleplass, men mulighetene for at du får skoleplass er store, gitt at du ikke er kresen på hva du vil gå. 

AnonymBruker
Skrevet

Ja, det stemmer at det er usikkert og at du bare må vente å se. Samtidig er det som regel ledige plasser ved skolestart, så jeg ville ikke ha bekymret meg altfor mye. Det er imidlertid mindre sannsynlig å få en spesifikk linje som er lite utbredt og populær, men de mer generelle linjene pleier det å være restplasser. 

Anonymkode: bcae2...98f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...