Gjest Charlotte_Q Skrevet 4. januar 2005 #1 Skrevet 4. januar 2005 Jeg har oppdaget en jeg gjerne vil ha som elsker (er ikke interessert i noe forhold). Problemet er at han ikke har noen seksuell erfaring. (Det har han sagt i fylla). Kommer han til å bruke lang tid på å lære seg å tilfredsstille meg? Han er forresten 21, jeg er 20.
Fat Sally Lee Skrevet 4. januar 2005 #2 Skrevet 4. januar 2005 Det vil nok ta litt tid før han blir en superelsker, men dersom du er flink til å fortelle ham hva du liker, vil han nok gi deg det du trenger ganske snart
*Lene* Skrevet 6. januar 2005 #3 Skrevet 6. januar 2005 Jeg har oppdaget en jeg gjerne vil ha som elsker (er ikke interessert i noe forhold). Problemet er at han ikke har noen seksuell erfaring. (Det har han sagt i fylla). Kommer han til å bruke lang tid på å lære seg å tilfredsstille meg? Han er forresten 21' date=' jeg er 20.[/quote'] Dette er vel helt opp til deg selv vel? Du må fortelle han hva du liker og hva du vil han skal gjøre osv...Så blir han nok fort en superelsker vettu... Trenger ikke å ha hatt 20 elskere for å være en god elsker! Det viktigste er at han tar seg tid!!!!!!!!!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå