lene24 Skrevet 3. januar 2005 #1 Skrevet 3. januar 2005 Noen som har erfaringer med dette merke? Jeg går til en frisør som selger mye av dette merke, har nettopp kjøpt catwalk " cat fight " - en hårpudding som klisser veldig med en gang, men som tørker når den påføres i håret... Vil kjøpe noen produkter neste gang jeg er der, og lurer på om det er noen som kan anbefale noen catwalk produkter??
Gjest Anonymous Skrevet 3. januar 2005 #2 Skrevet 3. januar 2005 honey and oatmeal balsam/shampoo fra catwalk er supre produkter. men det kommer jo ann på hvordan hårtypen din er da
Gjest Anonymous Skrevet 3. januar 2005 #3 Skrevet 3. januar 2005 Smooth&shine er en utmerket varmebeskytter.
Gjest Anonymous Skrevet 5. januar 2005 #5 Skrevet 5. januar 2005 har fint' date=' litt tørt hår..[/quote'] Da ville jeg gått for honey and oatmeal eller moisture and shine Begge er gode produkter!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå