Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

hadde en SA 7+2 og hadde en blødning som jeg regner med var mensen (?) i 1 uke.  Jeg er fortsatt kvalm og har stikkinger i magen. er dette normalt? tok en blendahvit test igårkveld..

Anonymkode: ebd16...56d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke hvor lenge siden det er du mistet da du ikke nevner det over, så det er vanskelig å si om det er normalt. Det jeg kan si er at det er normalt å føle seg ræv en stund etterpå, selv etter at hcg har forlatt kroppen. Det er mange hormoner og prosesser som skal omstille seg, ikke bare hcg, og det merkes! Jeg mistet også 7+2, og var kvalm og eksepsjonelt trøtt med migrene som kom og gikk i ca en snau måned etterpå - like lenge som blødningen pågikk. 

Hvor lenge var det mellom siste dag på SA-blødningen og den første "mensen"? Ofte starter og stopper det litt, så det kan hende det ikke var en reell mens men heller fortsettelsen på SA-en du opplevde. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...