Gjest Anonymous Skrevet 31. juli 2002 #1 Skrevet 31. juli 2002 Heisann Synes det er litt artig å vite hvor gamle dere er dere som prøver og hvor dere står i hverdagen mht samliv, alder og jobb ? Dette er meg: - Mortitia - 26 år - Admin. Sekretær/Innkjøper - Giftet meg tidligere i år. - Ønsker nå barn og har prøvd i 6 mnd. og hadde en SA sist mnd.
Alina Skrevet 31. juli 2002 #2 Skrevet 31. juli 2002 Dette er meg: -23 år -giftet meg tidligere i år (har vært sammen med samme type i 8 år) -jobber i databransjen -har i det siste fått kjempelyst på unger og sluttet på pillen for 2 måneder siden. :D Alina :D
@lfakrøll Skrevet 31. juli 2002 #3 Skrevet 31. juli 2002 Hei ! Jeg er @lfakrøll, 25 år, gift siden august ifjor, jobber med regnskap i et bilkonsern (Volvo, Renault og LandRover), prøvere siden november 2001 - men har ikke brukt prevensjon i det hele tatt siden september 2000 :o Hatt min første Pergo-kur nå denne syklusen !
Mistyen Skrevet 31. juli 2002 #4 Skrevet 31. juli 2002 Og jeg er : * Misty * 28 år (mannen er 25) * jobber som daglig leder * giftet oss 15. juni i år * første prøvemnd nå !!! (krysser fingre og tær)
Gjest Qlio Skrevet 31. juli 2002 #6 Skrevet 31. juli 2002 Jeg er 26 år, samboer/forlovede er straks 29 år, vi har vært sammen i 2 år og vi gifter oss 7.september. Dette er vår 4 prøvemnd. Jeg jobber som administrator for en kursavdeling i Oslo, han som programmerer i Oslo.
Gjest Prøver og prøver... Skrevet 31. juli 2002 #7 Skrevet 31. juli 2002 Jeg er ganske gammel, i midten av tredveårene og vi har ikke brukt prevensjon på to år. Skikkelige prøvere har vi vært siden vi giftet oss i fjor. Og da tenker jeg på å tenke på eggløsning og sånn, men vi har med vilje ikke villet stresse så fært med temperaturer og sånn. Men nå var jeg hos gynekologen og vips er det tatt sædprøve (som var helt in) og vips så ringer sykehuset og vil helst ha meg inn til laparoskopi i morgen. Må vente to uker nå da, for det skjer andre ting. Vi har valgt å gå rett på prøverørsbefruktning samtidig som vi utredes, siden jeg er såpass opp i årene. Så skal jeg vel inn på hormonkurer og jeg vet ikke alt jeg - men vi er i gang - dette er spennende
Gjest Anonymous Skrevet 1. august 2002 #8 Skrevet 1. august 2002 Jeg er 23, han 24 Jobber som sekretær, han student Giftet oss no i sommer Tok siste p-pille for 1 uke siden, venter på at mensen skal komme nå, så blir det prøving fremover Ellers lurer jeg veldig på hva SA står for og hva er Pergo-kur, er som dere sikker skjønner helt fersk på området:)
Gjest Anonymous Skrevet 1. august 2002 #9 Skrevet 1. august 2002 Hei! SA = Spontan Abort MA = Missed Abortion Pergo kan jeg desverre ikke svare på. Lykke til med to blå "gjest". Skal krysse fingrer og tær for alle oss som er her inne jeg
Gjest Janna Skrevet 1. august 2002 #10 Skrevet 1. august 2002 Har hørt at Pergo egentlig heter Pergotime, og er noe enkelte damer bruker for å få eggløsning hvis den mangler. Uten eggløsning kan man ikke bli gravid, som kjent.
Kleopatra Skrevet 1. august 2002 #11 Skrevet 1. august 2002 - jeg er snart 28 (denne måneden), han 26 - jobber i reiselivsbransjen, han i et legemiddelfirma - giftet oss i mai - ventet på å bli gravid siden jan. (ingen skikkelig prøving, men uten prevensjon...) håper det skjer noe snart
Gjest Anonymous Skrevet 2. august 2002 #12 Skrevet 2. august 2002 Hei :D - jeg er 27, han 28 - gift i to år -har prøvd i to år, funnet ut at sædkvaliteten er problemet - jeg er lærer - nå blir det nok prøverør på oss også ( :-? bare litt redd for alt som gjør vondt....)
scorpion73 Skrevet 15. august 2002 #14 Skrevet 15. august 2002 Jeg er snart 29 år Vi har barn fra før, men ønsker oss veldig ett til Skal igang med prøverør i januar mest sannsynlig Giftet meg for noen uker siden. Er student, men jobber som lærervikar, og på Sfo i tilegg. Pergo kur, for å svare på spm. er hormon tabletter som brukes til å sette igang eggløsninger, eller få de i rett syklus.
Maggie74 Skrevet 15. august 2002 #15 Skrevet 15. august 2002 Og meg da: - 28 år, han snart 31 - sluttet på pillen i april 02 - ganske nygift (23. juni 02) - Jeg er på attføring, skal prøve å finne meg jobb innen IT. Han jobber som systemansvarlig i en stor bedrift her. - jeg har et barn på snart 8 år fra før av, men vi ønsker oss så sårt barn sammen også, slik at han kan få gleden av å ha mindre barn. Maggie!
Ellen Skrevet 15. august 2002 #16 Skrevet 15. august 2002 Jeg er også med: -blir 30 i november - sambo er 31, vi har kjent hverandre i 9 år, bodd sammen i 6 år. - jobber som ingeniør innen helsevesenet (staten..) - slutta med pilla i september i fjor, men begynte først å prøve å få barn i februar. - dette blir evt vårt første barn! Lykke til alle sammen!
Mina Skrevet 16. august 2002 #17 Skrevet 16. august 2002 Heisann! Jeg er 32 år - han 28. Jeg er førskolelærer - han er ingeniør. Vi har vært kjærster i snart 3 år- og giftet oss i sommer Er i gang med vår første prøvemåned.
Gjest Anonymous Skrevet 16. august 2002 #18 Skrevet 16. august 2002 Anette (ikke innlogget ennå) jeg er 24 år samboer er 30 år vært sammen i 5 år (kjent hverandre i 8 år) prøvere i ganske nøyaktig ett år... (ikke ivrige, men uten prev.) Får si som andre her; Lykke til alle sammen Hilsen Anette
Gjest Anonymous Skrevet 16. august 2002 #19 Skrevet 16. august 2002 Er vel en prøver jeg også nå Har vært gravid, men det gikk galt i 6 uke. Er 25 år, giftet meg i sommer, jobber med økonomi Mannen min er 27, datafreak Håper dere alle lykkes snart :blunke:
Padmee Skrevet 17. august 2002 #20 Skrevet 17. august 2002 Dette er meg: - 23 år - gift - har en datter på snart tre - student, mann i fast arbeid - har nettopp begynt å prøve, men håper på snarlig resultat.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå