Gå til innhold

Flere venninner og venner


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som kunne tenke seg en ny venninne evt  her inne? Jeg er 33 år og bor i Bærum. Her har jeg bodd i 1,5 år sammen med samboeren min.

Har allerede vært heldig å få et par venner,  men jeg vil gjerne bli kjent med flere i oslo og omegn da fleste parten av mine venner bor i hjembyen. Jeg ønsker å komme i kontakt med jente venner eller par som jeg og min kjære kan treffe for å finne på ting.  Jeg liker å gå turer, dra på båt turer,  se film, sitte å skravle på kafé, matlaging, bad og sol, åndelige ting og synge.  Liker godt å dra på feks konserter eller arrangementer også. 


Du eller dere er hyggelige mennesker som har noen av de samme interessene.. Alder helst mellom 28 til 40 år men det viktigste er kjemi og hvordan du er som person. Du eller dere er bosatt i Oslo, Bærum, Asker, Ski, Oppegård, Lillestrøm, Drammen.. eller ca 40 min maks fra Oslo. 

Så vil noen bli kjent med enten meg eller oss?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...