Gå til innhold

Hulfot /pes cavus


Fremhevede innlegg

Gjest Møremor
Skrevet

Noen som bruker såler pga hulfot? Hvor lang tid gikk det før du ble bedre? Hvilke symptomer har du?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har spesialsåler som hjelper veldig, men må ha joggesko eller lignende for at de skal passe nedi. Så lenge jeg bruker sålene får jeg lite vondt i føttene, så jeg bruker dem alltid hvis jeg skal stå og gå mye. 

Symptomer er vel mest smerter under fotsålene ved mye ståing og gåing. Også har jeg litt ustabile ankler, særlig på den ene siden, men det er ikke så plagdomt i det daglige. 

Skrevet

Jeg fikk såler for dette for 5 dager siden. Brukt de litt av og på hver dag. Første dagen var det ubehagelig i anklene og knærne, men allerede andre dagen føltes det veldig mye bedre. Jeg sliter med vondt under føttene og ustabile ankler og de hjelper veldig. Kjøpte sandaler hos ortopeden som sålene ligger bra i. Det blir for trangt i mine vanlige joggesko selvom jeg tar ut originalsålen.

 

Jeg har også vondt i hoftene og ryggen, men vet ikke om det kommer av føttene så det blir spennende og se om det bedrer seg det også.

AnonymBruker
Skrevet

Er dette det samme som høy vrist?

Anonymkode: 8cce8...f43

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...