Gå til innhold

Får jeg det bort??? DEIGMAGE ETTER 3 ÅR!


Sliter du også med deigmage mange år etter fødsel?  

8 stemmer

  1. 1. Sliter du også med deigmage mange år etter fødsel?

    • Ja
      5
    • Nei
      3


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

3 år er gått siden fødsel. Har enda deigmage! Er det magemusklene som ikke vil trekke seg sammen? Før jeg ble gravid klarte jeg ikke å ta tak i huden min en gang!! :O

Kan dette trenes bort, er det for sent?? 

Anonymkode: f634d...8c9

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg hadde skikkelig deigmage etter fødsel(begge) og kunne ta rett inn nesten. Jeg begynte å trene styrke (forsiktig i starten med slynge og diverse) og deretter økte jeg. Nå har jeg mer magemuskler enn noen gang før og har antydning til sixpack. Så det er absolutt mulig. Men man må trene for det og spise sunt. 

Anonymkode: 92598...04b

AnonymBruker
Skrevet

Må legge til at jeg har endel løs hud etter to svangerskap og dette går det ikke ann å trene bort, men jeg ble litt bedre med å stramme opp ihvertfall. 

Anonymkode: 92598...04b

AnonymBruker
Skrevet

Om det er mye løs hud så kan det ikke løses med trening, men å trene og passe kostholdet slik at man får sterk kjernemusklatur og mindre fettprosent vil jo hjelpe en god del.

Anonymkode: d4977...71b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...