Gå til innhold

Sopp?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er det vanlig at penisen min skal se ut som en sopp?! Flere som har slik? :( hodet er fryktelig stort i forhold til skaftet. 

Anonymkode: a075c...657

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Peniser kommer i alle fasonger og størrelser. Det finnes ikke noen unormal penis verken når det gjelder utseende eller størrelse eller bøy osv..

For mange er referansen for hvordan penis/vagina skal se ut pornografi. Der er gjerne penis omskjært rett, lang og tykk, mens vagina er veltrimmet med små indre kjønnslepper. Det er ikke noe i veien med porno som seksuellt hjelpemiddel til å oppnå orgasme på egen hånd, men man må ikke tro at dette gjenspeiler virkeligheten. På samme måte som  man ikke må tro at action-helten overlever et fall på 10 meter og løper videre.

Morten.

  • Liker 1
Skrevet
4 timer siden, AnonymBruker skrev:

Er det vanlig at penisen min skal se ut som en sopp?! Flere som har slik? :( hodet er fryktelig stort i forhold til skaftet. 

Anonymkode: a075c...657

Ja

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...