AnonymBruker Skrevet 11. mai 2017 #1 Skrevet 11. mai 2017 Hei. Vil bare forsikre om at denne tråden er startet for at jeg ønsker kattens beste, og garanterer at den kommer godt ut av dette. Trenger ikke bli påminnet hvor fæl jeg er som ikke steriliserte i tide. Jeg ha i hvertfall en katt på 1 år. Da hun var 6mnd ble hun påkjørt, og ble påført bekkenbrudd. Nå er mener jeg hun eer drektig. Er det noen her som har opplevd lignende? At en katt med tidligere bekkenbrudd har kommet helskinnet gjennom en fødsel? Skal ta henne med til dyrlegen og diskutete det der. Er bare ute etter erfaringer fra andre. Anonymkode: 8ff04...82e
AnonymBruker Skrevet 11. mai 2017 #2 Skrevet 11. mai 2017 Kommer an på hvordan bruddet har vokst. Så det varierer veldig Anonymkode: a7c1c...a33
Emmelise Skrevet 11. mai 2017 #3 Skrevet 11. mai 2017 Jeg har hatt katter som har født uten problemer som jeg har vært fosterhjem for, men ingen av dem (som vi vet om) har hatt tidligere bekkenskader. Det er bra at du tar henne med til dyrlegen og får litt oversikt over dette og om keisersnitt kanskje eventuelt blir nødvendig om bekkenet ikke har grodd som ønsket. Ønsker deg og katten lykke til ihvertfall.
Tvist Skrevet 12. mai 2017 #4 Skrevet 12. mai 2017 Du får vurdere med dyrlegen om han anbefaler abort, fødsel for katter er ikke ufarlig. Bra du ser at du har gjort en feil ved å ikke kastrere i tide, håper det går greit med pus.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå