Didaheart Skrevet 8. mai 2017 #1 Skrevet 8. mai 2017 Hei! Jeg prøver å finne skikkelig gode hårprodukter for mitt relativt tynne, blonde hår. Trenger sjampo, balsam og maske. Noen som har erfaring med noen merker og kan anbefale?
AnonymBruker Skrevet 8. mai 2017 #3 Skrevet 8. mai 2017 Jeg har prøvd mye, og jobber med det, og jeg sverger til Kevin Murphy. Beste jeg noen gang har brukt! Anonymkode: 30b65...6c5
Callisto83 Skrevet 9. mai 2017 #5 Skrevet 9. mai 2017 Moroccanoil sine produkter må være de som ga best synlig resultat på mitt hår, som er tynt og bleket. Elsker spesielt hårkuren, den med brunt lokk som er en fuktkur, håret føltes bedre etter kun 1 gang. De har en med oransje lokk som har mer proteiner i seg, den bruker jeg gjerne hvis håret er ekstra slitt. Har vært innom Redken, Macadamia, Kerastase, KMS california, Tigi, Alterna, Agadir m.fler, men Moroccanoil er alltid produktene jeg vender tilbake til, og som jeg tenker "hvorfor slutta jeg å bruke de igjen?"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå