Gjest Anonymous Skrevet 23. desember 2004 #1 Skrevet 23. desember 2004 På min jakt etter en leppepomade uten mineraloljer o.l kom jeg over en stift fra Midani Erbe, som iflg. damen på helsekostbutikken skulle være laget av kun naturlige ingredienser..men innholdsfortegnelsen er selvsagt full av komplett uforståelige betegnelser- hva er f.eks Recutita-Tocopheryl?? Det eneste jeg kjenner igjen er Beeswax (bivoks). Har noen vært borti denne leppepomaden? Er den bra? Prøver å venne leppene mine av med mineraljoljer osv, og trenger noe effektivt og naturlig. Hadde tenkt å se etter den stiften fra Weleda, men den hadde de ikke inne..
Gjest Gjesta Skrevet 23. desember 2004 #2 Skrevet 23. desember 2004 Tocopheryl er ett eller annet med E-vitamin. Hvis du klarer å lese tysk, har jeg en veldig informativ side med masse forklaringer av innholdsstoffer.
Gjest Anonymous Skrevet 24. desember 2004 #3 Skrevet 24. desember 2004 For aller første gang i mitt liv ønsker jeg at jeg hadde valgt tysk som språk på skolen... :-?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå