Gjest Bamse20 Skrevet 25. april 2017 #1 Skrevet 25. april 2017 jeg klarer ikke å komme når noen suger meg , og jeg klarer ikke å komme ved penetrering heller Hva kan problemet her være? Det er som at jeg føler at den blir mindre "sensitiv" når noen holder på med meg, samme med når jeg blir runket.. Føles ikke rett, hun kan runke meg fort i over 5-10 minutter og jeg kommer ikkr i nærheten av å komme... Jeg har full tilit til ho, og føler meg ikke nervøs når jeg holder på med ho.. All tips mottas med stor takk
Gjest flaggermuskongen Skrevet 25. april 2017 #2 Skrevet 25. april 2017 Slutt å runke så ordner det seg. Du har runket for hardt og hjernen har vendt seg til mønsteret. Folk har rapportert at det tar alt fra 1-6 mnd å få følsomheten tilbake. Det ordner seg, men bruk kun musa til dama. Snakk med henne og fortell henne dette. Google gjerne death grip syndrome.
Morten1 Skrevet 25. april 2017 #3 Skrevet 25. april 2017 tja, jeg kommer kanskje 50% av gangene jeg har vanlig sex, aldri av oral. Jeg må ofte presse meg selv til å komme første gang, hvis jeg har flere omganger etter det er det lettere for meg å komme av meg selv. Jeg har de siste årene egentlig sett bare possitivt i det da jeg har fått komplimenter at jeg holder ut lenge og gjør det bedre for den andre part. Jeg har enda ikke funnet ut helt hvorfor jeg sliter innimellom, kanskje fordi jeg tenker formye på orgasmen isteden for å nyte det og la kroppen styre seg selv?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå