Cata Skrevet 20. desember 2004 #1 Skrevet 20. desember 2004 Er det noen som vet om det finnes noe slikt som en "flerbruker-tidsplanlegger" ett eller annet sted på nettet. Noe i likhet med kalenderen i Outlook men som flere personer kan opprette tilgang til? (Helst freeware eller rett og slett et nettsted.) Ser for meg at det er noe som kan lette planlegginga for travle sjeler som ikke alltid er på samme sted, og som skal prøve å få "familiekabalen" til å gå opp. Kan jo selvsagt opprette en bruker på f.eks yahoo og dele navn og passord der, men.... Dette ble litt krøkkete beskrevet, men håper noen skjønner hva det er jeg etterlyser.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 20. desember 2004 #2 Skrevet 20. desember 2004 Så en på dinside/data i dag: http://www.dinside.no/php/art.php?id=114245 Ellers har du mozilla sunbird, som er i veldig tidlig beta (ver. 0.2). Prøvde den i 10 min i stad, virket grei men som sagt ikke prøvd den veldig.
Cronos Skrevet 21. desember 2004 #3 Skrevet 21. desember 2004 Skjønner hva du mener, men vet ikke helt om jeg har noe som hjelper. Du kan prøve det her: http://jansfreeware.com/jftools.htm#softplanner Husker også at det var noen nettsteder som hadde det der (i den verste dotcom-perioden).
14062003 Skrevet 21. desember 2004 #4 Skrevet 21. desember 2004 Jeg bruker Outlook som jeg deler. Det vil si at jeg inviterer de andre (foreløpig bare gubben, men dog) til de eventene som han bør vite om/være med på. Fungerer utmerket (foruten at han må bruke Notes' kalender) for oss! Dessuten legger jeg ut kalenderen på nett (save as html-page) ved behov. Så kan andre få se den.
Grooo Skrevet 21. desember 2004 #5 Skrevet 21. desember 2004 Dere kan opprette en yahoogruppe på yahoogroups.com og ha tilgang til samme kalenderen der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå