Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

jeg skal 10 dager til, Kroatia, split i sommer. Jeg er student og drar med kjæresten min som er i jobb. Jeg er forberedt på at han kommer til å tilby å spante på meg. Likevel, så sta som jeg er, vi jeg betale mest mulig selv. Kunne noen satt opp et budsjett til meg? 😊

Da jeg tidligere var i jobb, nærmest kastet jeg penger på ferie, så dette er litt nytt for meg...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

RBeregn minst 500kr på mat, underholdning, suvenirer per dag. Skal dere spise alle måltider ute? Leie bil? Shoppe? Spørs jo hvordan dere pleier å feriere. Du kan gjøre det så billig eller så dyrt du bare vil.

Skrevet

Jeg syns 500 er litt lite per dag. Pleier å regne 1000 kr dagen, da har man litt i overkant av hva man trenger. De to dagene man reiser bruker man som regel veldig lite, så disse kan tas ut av beregningen. Bedre å overdrive litt enn å underdrive forbruket, så man er sikker.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...