Gjest Anonymous Skrevet 19. desember 2004 #1 Skrevet 19. desember 2004 Skal ha på meg hvit kjole eller hvit topp og skjørt på nyttårsaften. Noen som har sett noen fine hvite topper, skjørt, kjoler å anbefale?? hadde blitt kjempe glad :D
Gjest Anonymous Skrevet 20. desember 2004 #2 Skrevet 20. desember 2004 ja, på bikbok har den hvite skjorter og sorte miniskjørt i fløyel, stilig! men skynd deg, det er snart utsolgt har jeg sett! skal ha på meg dette selv på julaften og nyttårsaften, og sorte nettingstrømpebukser og sorte knestrømper over der.......blir det fint?
Gjest Anonymous Skrevet 20. desember 2004 #3 Skrevet 20. desember 2004 ja' date=' på bikbok har den hvite skjorter og sorte miniskjørt i fløyel, stilig! men skynd deg, det er snart utsolgt har jeg sett! skal ha på meg dette selv på julaften og nyttårsaften, og sorte nettingstrømpebukser og sorte knestrømper over der.......blir det fint?[/quote'] alt høres fint ut utenom strømpene og knestrømpene. sorry men jeg liker ikke netting. knestrømper er fint men ikke til pen-antrekk.
Gjest Anonymous Skrevet 21. desember 2004 #4 Skrevet 21. desember 2004 stayups da? er det bedre? hvorfor blir ikke knestrømper fint? er det ikke meningen at man skal vise frem knestrømpene? det blir så kaldt på bena..brrr jeg må ha på knestrømper. og de skal være i sort.. da blir det vel ikke så verst..?
Gjest Anonymous Skrevet 21. desember 2004 #5 Skrevet 21. desember 2004 stayups da? er det bedre? hvorfor blir ikke knestrømper fint? er det ikke meningen at man skal vise frem knestrømpene? det blir så kaldt på bena..brrr jeg må ha på knestrømper. og de skal være i sort.. da blir det vel ikke så verst..? stay ups er kult ja. men er knestrømpene tykke da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå