Gjest Anonymous Skrevet 18. desember 2004 #1 Skrevet 18. desember 2004 Hvor får jeg tak i disse smykkene i Bergen? Noen som vet?
Dru Skrevet 18. desember 2004 #2 Skrevet 18. desember 2004 Arts & crafts har en avdelig på Sundt, hvis jeg ikke tar helt feil.
Gjest Anonymous Skrevet 18. desember 2004 #3 Skrevet 18. desember 2004 Sier du det? Ok, kjempebra!! Da vet jeg det, Tuusen takk!!
Skravla Skrevet 18. desember 2004 #4 Skrevet 18. desember 2004 Hvis Sundt er det shoppingsenteret som ligger midt på Torgalmenningen, så har de arts & crafts der. Kjøpte det som faktisk har blitt et favorittarbånd der og det armbåndet hadde ikke A&C i Oslo
Femme;) Skrevet 18. desember 2004 #5 Skrevet 18. desember 2004 Ellers har de også en A&C på Xhibition itillegg til Sundt, hvis jeg ikke tar helt feil.
Gjest Anonymous Skrevet 21. desember 2004 #6 Skrevet 21. desember 2004 Jeg syns jeg ser en A&C-utstilling "overalt". Det er ivertfall mange klesbutikker som i tillegg har en stand fra A&C på disken. Ellers har de som nevnt her egne A&C-butikker både i kjøpesentrene Sundt og Exhibition, helt sikkert andre steder i Bergen også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå