Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei! Har begynt å trene og føler meg ikke helt sikker på at lifesum appen gir riktig kaloriforbruk. Har derfor tenkt å kjøpe meg en klokke som måler kalorier og skritt

Ser biltema har en billig klokke, noen som har erfaringer med denne?

Anonymkode: dfaf4...80d

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg har en klokke fra Polar og den måler i alle fall totalt feil kaloriforbruk. På trening er den ganske rett, men ellers er det bare tull. Den kan finne på at jeg brenner 1800 kcal etter jeg har trent en økt der jeg forbrant 500 kcal i tillegg til at jeg er aktiv ellers. Da hadde jeg blitt feit ganske fort om det stemte siden jeg spiser 2500 kcal daglig.. 

Anonymkode: 8b1c7...a14

Skrevet

Jeg har en Fitbit Charge 2 som er synkronisert med Lifesum. Opplever den som relativt nøyaktig med tanke på kaloritelling, ettersom jeg har gått ned mer eller mindre akkurat så mye som appen sier jeg skal når jeg følger kalorimålet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...