Gå til innhold

Hvor lang tid tar det å sende et brev?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har nettopp vært og postet et brev her i Oslo (vet de tømmer postkassene klokken 17.00) som ikke skal lenger enn til andre siden av byen. Hvor lang tid må jeg regne med at det tar før det kommer frem?

Anonymkode: 50236...cc2

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Fredag

Anonymkode: 0c35e...804

AnonymBruker
Skrevet

Det går ofte lang tid, selv om avstandene er korte. Sist gang jeg sendte et brev (noen måneder siden) kom det først frem etter en uke, og da sendte jeg det som A-post (hvis det heter det nå, - det var i alle fall vanlig porto). Brevet inneholdt et gratulasjonskort til et barn i familien, og kom altså frem flere dager etter bursdagen.

Virker som det kun var i "gamle dager" at brev oftest kom frem dagen etter. Det var når vi sendte postkort hjem fra USA at det tok en uke..

Anonymkode: 31d4f...011

AnonymBruker
Skrevet

Håper du skrev avsender bak på konvolutten, har nemlig mistet to brev på grunn av det i Oslo. De kom aldri frem og ble aldri returnert. 

Anonymkode: d9234...264

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...