AnonymBruker Skrevet 18. mars 2017 #1 Skrevet 18. mars 2017 Hadde en god venn som i halvannet år var åpen fotfetishist overfor meg og som dessverre flyttet til en annen del av landet. Men i halvannet år fikk jeg fantastisk fotbehandling. Jeg fikk sleiket skoene mine, som ikke var noe spesielt interessant for min del, men når sokkene ble sleiket var det ganske behagelig å kjenne tungen og munnen igjennom stoffet. Men det mest fantastiske var da sokkene ble tatt av og tungen slikket fotbladene mine og mellom tærne. Det var en helt utrolig sensuell, myk og behagelig følelse, det samme var når tærne ble suttet på. Fotmassasjen til slutt var heller ikke å forakte. Var helt fantastiske opplevelser som jeg gjerne skulle opplevd igjen. Anonymkode: eddb8...f6c
knutedama Skrevet 18. mars 2017 #3 Skrevet 18. mars 2017 Svart senker natten seg i stall og stue. Solen har gått sin vei, trollene våkner.
SlemUlv Skrevet 18. mars 2017 #4 Skrevet 18. mars 2017 1 minutt siden, knutedama skrev: Svart senker natten seg i stall og stue. Solen har gått sin vei, trollene våkner. Det finnes faktisk folk med denne type fetish. Så dette syns jeg var unødvendig.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå