catman Skrevet 18. mars 2017 #1 Skrevet 18. mars 2017 Jeg prøvde å se diverse nye saker i fjor som det ikke helt ble noe av. I en av pottene som står i kjelleren fant jeg denne. Jorden var uttørket og steinhard, men likevel var det altså liv i denne. Hva er det?
fiole Skrevet 18. mars 2017 #2 Skrevet 18. mars 2017 For meg ser det ut som Petunia på bladform og dunen på bladene og stilk? 2
catman Skrevet 18. mars 2017 Forfatter #3 Skrevet 18. mars 2017 Takk, ja, det kan det være. Visste ikke at jeg hadde slike en gang (tømte bare noen poser med eldgamle frø).
fiole Skrevet 18. mars 2017 #4 Skrevet 18. mars 2017 Jeg hadde samme opplevelsen nå i vinter. Plutselig dukket det opp store ukjente spirer i en av potteplantene mine Jeg setter inneplantene ut når temperaturen tillater det om våren og der blir de til høsten kommer. Jeg var sikker på at det måtte være et frø som har havnet der tilfeldig...så viser det seg at det er en av Avokado kjernene jeg har puttet i jorden for over et å siden som har våknet 1
catman Skrevet 18. mars 2017 Forfatter #5 Skrevet 18. mars 2017 Haha, herlig! 😂 Ser slikt hele tiden, og disse små plastgreiene man kan stikke i pottene blir bestandig borte hos meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå