Gå til innhold

Liker at mannen tenner på andre damer


Fremhevede innlegg

Skrevet

Tenker det er greit å ta denne som anonym.

Vi har vært sammen i mange år, og i mange av disse årene har vi levd i et slags åpent forhold. Det har gått den ene veien, dvs. at jeg har hatt sex med andre menn. Mest alene, men også trekant et par ganger. 

Vi har også hatt en slags trekant med ei venninne av meg, men det var mest jeg og henne som koste. Mannen min tok ved en anledning litt på henne. Dette tenker jeg ofte på når vi har sex, og jeg blir så tent av tanken. Vi fantaserer også en del om denne venninna sammen.

Han elsker at jeg koser meg med andre, men den siste tiden kjenner jeg at jeg blir ekstremt kåt av tanken på han sammen med andre damer. Han er mest interessert i at jeg skal være sammen med andre menn. 

Er det noen andre som har kjent på den samme følelsen? Jeg elsker at han ser på porno, og blir så tent at tanken på at han runker mens han kikker på andre damer. Samtidig er kåtheten blanda med en slags sjalusi, men det kjennes ut som at det gjør kåtheten enda deiligere på en måte. Føler at det kanskje ikke er så mange andre damer som liker dette, så det hadde vært gøy å høre om det finnes noen 😊

 

Anonymkode: 09fdc...881

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

google cuckquean.

jeg har møtt 2 kvinner som er dette. Totalt uhørt er det ikke.

Endret av herremann
Skrevet

I et forhold som du er i er vel det vanlig?

Anonymkode: 68ffa...767

Skrevet

Jeg er og sånn! :)
Vi er polyamorøse da, så vi leter etter no fast. 

Jeg elsker å se/høre ham ha sex med andre jenter, og selv om jeg sa nei till sex bare minutter før, klarer jeg ikke lavære å joine inn likevel ;)

  • Liker 3
Skrevet (endret)
3 timer siden, AnonymBruker skrev:

Han elsker at jeg koser meg med andre, men den siste tiden kjenner jeg at jeg blir ekstremt kåt av tanken på han sammen med andre damer. Han er mest interessert i at jeg skal være sammen med andre menn. 

 

Det er bra at dere har åpent forhold og koser dere med andre uten problem.

så hvorfor ikke swingers da? Partnerbytte. Da ser han at du har sex med en annen mann og han med en annen kvinne?

Endret av cmd
Gjest treningspike
Skrevet

Helt normalt å tenne på slike ting som at mannen er med en annen og omvendt.

Gjest Coolaid
Skrevet

De fleste av oss ønsker å være i et forhold med en om gangen. Det betyr ikke at man ikke fantaserer om at partner eller at en  selv har seg med andre. Det er bare sunt og deilig. Og så er det noen som lever ut fantasiene og finner ut at dette fungerer for dem. Tror at mange har slike fantasier, ikke uvanlig det. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...