Gjest Melk Skrevet 10. desember 2004 #21 Skrevet 10. desember 2004 Mennesker som trener og lever sunt har mindre mave enn det der' date=' og det er ikke unormalt.[/quote'] Okidoki.... Jeg må ha en genfeil eller noe sånt jeg, da, siden jeg trener, lever sundt og alltid har hatt større mage enn dette, selv da jeg veide under 50 kg. Og hva med alle toppidrettsutøvere jeg har sett? Ikke så rart magen står litt ut når man har slik svai rygg. Slanke kvinner har også innvoller som må få plass et sted.
Gjest GreenSky Skrevet 10. desember 2004 #22 Skrevet 10. desember 2004 Urk! Er det forbudt å ha former også nå? Forbudt å ha korte bein? Nei, en person med korte bein, kan for all del ikke vises fram i media. Fysj og fy. Og den magen der er ikke stor. Synes det var en søt liten mage, jeg. Er det noe rart det eksisterer kroppshysteri, når vi skal diskutere mennesker på den måten? Er det noe rart at folk får komplekser?
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2004 #23 Skrevet 10. desember 2004 Jeg har myyye mindre mage enn henne. Uff... skal marilyn monroe kropper bli "inn" nå jeg klarer ikke helt å bestemme meg for om jeg skal tolke innlegget ditt som ironi eller ikke...
Gjest Melk Skrevet 10. desember 2004 #24 Skrevet 10. desember 2004 Er det noe rart det eksisterer kroppshysteri, når vi skal diskutere mennesker på den måten? Er det noe rart at folk får komplekser? Samme tenkte jeg... Hva skal jenter med anstrengt forhold til egen kropp mene om seg selv, når tilogmed Britney er for tykk....?
Malou Skrevet 10. desember 2004 #25 Skrevet 10. desember 2004 Jeg er VELDIG glad jeg ikke har kroppen til Britney. Alt for korte stubbete bein, og syns ærlig talt hun ikke ser så godt ut lenger. Og, ja, hun har fått en liten mave også... Mennesker som trener og lever sunt har mindre mave enn det der, og det er ikke unormalt. Jeg ville i hvertfall ikke sagt nei takk til å bytte kropp med Britney, selvfølgelig etter at hun hadde slanket bort den store magen sin da. Det er ellers veldig naturlig med helt flat mage når man står med svai rygg..
Gjest Moonshadow Skrevet 10. desember 2004 #26 Skrevet 10. desember 2004 Synes det hele blir litt latterlig jeg Henge seg opp i om hun har fått litt mage. Jeg for min del, kaller ikke den der for stor...
Trill Skrevet 10. desember 2004 #27 Skrevet 10. desember 2004 Eg skjønna ikkje at noken kalla ditta en mage en gang eg..
Gjest Myk gjest Skrevet 10. desember 2004 #28 Skrevet 10. desember 2004 Jeg er faktisk også noen kilo under 50, og har asylrå forbrenning som gjør at jeg stadig prøver å legge på meg litt - men maven er der like fullt; akkurat ved navelen begynner den å strutte litt ut, og den kan sikkert se "sjokkerende" stor for enkelte ut i visse positurer... Må vel innrømme at her i gården er det rumpe og lår som trimmes mest fordi jeg hovedsaklig driver med ridning som trim, så jeg strutter litt andre veien også Har gjerne på meg noe som strammer rundt mave og hofter slik at det området fremheves ettersom jeg synes det er sexy med en liten bulk akkurat der. At andre kvinner kanskje synes jeg er utrent og tykk betyr faktisk nada for meg ettersom det primært er menn som er min målgruppe for "fysisk imponering", og de klager faktisk ikke... (Jepp, det var dagens selvskryt ) Vi har sikkert alle uansett noe vi er fornøyde/ misfornøyde med rent fysisk, og smak og behag er vel vanskelig å diskutere?
aline Skrevet 10. desember 2004 #29 Skrevet 10. desember 2004 ... ja, og hun her hadde jo skikkelig valker!! SE på siden hun bøyer seg mot da, det er jo DEN valken over buksa jo!!!! ærlig talt, hun har nok kost seg litt for mye i det siste!!! (og dersom noen lurte, dette var ironi!!) ang bilde av Brittany, det der er da ikke mage, det er slik kroppen beveger seg når man svaier ryggen! jeg vil like å se de av dere som har en loddrett, flat mage når dere svaier ryggen i vinkel!! (og de av dere som har det, må jo da ha innovermage når dere faktisk står rett da! og da er det kanskje noe galt?)
Jens Skrevet 10. desember 2004 #30 Skrevet 10. desember 2004 Jeg forventer vell av en artist som lever av utseendet sitt, og som danser, att kroppen ser trent ut. Hun har private kostholdeksperter, egne kokker, egen trener, og er danser, og da syns jeg faktisk ikke kroppen hennes lever opp til det. Forventer jo ikke att normale mennesker har perfekte kropper, men for en som lever av å vise seg fram på scenen, forventer jeg det, og reagerer også når jeg ser bilder som dette.
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2004 #31 Skrevet 10. desember 2004 Dette må man vell få lov til å ha egne meninger om, uten att det dukker opp svar som , att tynne kropper er stygge, og att litt former ser mye penere ut bla.bla.bla! . Enig med deg, særlig i det at det blir for dumt, og rimelig selvmotsigende, å måtte rakke ned på andre kroppsformer for å framheve en annen. Jeg er selv tynn uten å kunne noe for det, og har ikke vært fornøyd med DET. Men stygg er jeg faktisk ikke, jeg kan kjøpe de klærne jeg vil ha og se bra ut i dem, og har hatt drag på gutta - og kjæresten min klager ikke. Men for all del - om hundrekilosberter får en bedre dag av å tenke at jeg ser dårligere ut enn dem så greit for meg. Kjenner både bittesmå spinkle jenter og rimelig overvektige som er skikkelig iøyenfallende nydelige, jeg. En ting er at supermodeller har syk kropp, men disse representerer faktisk ikke det skjønnhetsidealet folk flest har. Klart det er fint med former, men de fleste kler den kroppen de har så lenge de har det fint med seg selv og lever sunt. Dessuten er det ikke sååå jævla mye å gjøre med den, ikke sant? (men jenter er jenter verst, ja) Ellers en riktig observasjon, Aline: Det er ikke en mage, det er en svai i ryggen/kroppen. Folk som har komplekser for at de har en "mage" i nærheten av dette bør seriøst jobbe med selvbildet sitt. Evt trene så de slipper å tenke på det.
aline Skrevet 10. desember 2004 #32 Skrevet 10. desember 2004 synes kroppen hennes ser veltrent og sunn ut jeg, hvor er det kroppen hennes ser utrent ut?
Gjest Bellatrix Skrevet 10. desember 2004 #33 Skrevet 10. desember 2004 hvor er det kroppen hennes ser utrent ut? Øreflippen hennes kanskje?
Gjest Melk Skrevet 10. desember 2004 #34 Skrevet 10. desember 2004 Finnes det virkelig bare 1- EN- måte en artist bør se ut på, og det er akkurat den måten Jens har inni hodet sitt? Jøss, det visste jeg ikke. Selv synes jeg BS ser trent ut, særlig beina, men meg om det. Hun burde rett og slett gå og skamme seg fordi hun ikke endrer utseendet sitt nok til å fylle vårt velbehag. Tenk å PLAGE OSS med kroppen sin på denne måten.
Jens Skrevet 10. desember 2004 #35 Skrevet 10. desember 2004 Aline På dette bildet ser man en liten pølsemave. http://pub.tv2.no/TV2/underholdning/musikk...ticle313299.ece Dansere har som regel six pack.
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2004 #36 Skrevet 10. desember 2004 Finnes det virkelig bare 1- EN- måte en artist bør se ut på, og det er akkurat den måten Jens har inni hodet sitt? Jøss, det visste jeg ikke. Selv synes jeg BS ser trent ut, særlig beina, men meg om det. Hun burde rett og slett gå og skamme seg fordi hun ikke endrer utseendet sitt nok til å fylle vårt velbehag. Tenk å PLAGE OSS med kroppen sin på denne måten. Synes heller hun kunne slutte å synge, jeg, hun er en fryktelig artist. Synes ikke hun er pen, men det har INGENTING med overvekt å gjøre, i hvert fall.
aline Skrevet 10. desember 2004 #37 Skrevet 10. desember 2004 ja, det var vakent til mage gitt!! og jeg kjenner mange gode dansere som lever av dansen, og flere av de som virkelig jobber med dansen, har like mye "mage" som Brittany har!! kjenner til både høye og slanke "proffdansere" og lave og tette proffdansere, så at alle gode dansere har innovermage når de svaier, det er oppspinn!!
Gjest Melk Skrevet 10. desember 2004 #38 Skrevet 10. desember 2004 Aline På dette bildet ser man en liten pølsemave. http://pub.tv2.no/TV2/underholdning/musikk...ticle313299.ece Dansere har som regel six pack. HVOR DA???? (Spør ikke for å kverulere, jeg bare skjønner ikke hvor den er!!) Forøvrig slettes ikke alle kvinner som får six-pack, uansett hvor mye de trener. Dessuten er vel BS heller ingen danser, hun er artist som bruker tiden sin på mer enn dans.
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2004 #39 Skrevet 10. desember 2004 Ehh, kaller man dette aktuelle saker? Amen! :o
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2004 #40 Skrevet 10. desember 2004 Sakset fra vg: "Baby-rykter Den siste månedens heftige graviditetsspekulasjoner i pressen, ser ikke ut til å holde stikk. Britneys minikjole under Billboard Awards ( SE BILDENE HER!) satt starmt over en flat mage. Den fuktige festen dagen før taler kanskje også for seg." (VG NETT 10.12.04 kl. 09:44) Dette synes vg om den nå mye omtalte magen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå