Gjest Bellatrix Skrevet 8. desember 2004 #1 Skrevet 8. desember 2004 Jeg vurderer å bytte fastlege, men har visst fått høre at man bare kan bytte 2 ganger. Jeg har allerede gjort det en gang. Er det noen som kan anbefale en lege i Bodø? Er det noen jeg definitivt IKKE bør gå til? Det er jo uansett ikke sikkert h*n er ledig, men det er jo greit å vite litt før jeg eventuelt velger. :klø:
Leviin Skrevet 8. desember 2004 #2 Skrevet 8. desember 2004 Tror det er to ganger - pr år. Men det var kanskje det du mente? Kan dessverre ikke hjelpe deg ang leger i Bodø.
Gjest Bellatrix Skrevet 8. desember 2004 #3 Skrevet 8. desember 2004 Er det 2 ganger pr år? Trodde det var totalt 2 ganger. Og det høres litt merkelig ut ettersom det er viktig å ha riktig "kjemi" med legen.
Leviin Skrevet 8. desember 2004 #4 Skrevet 8. desember 2004 Nei det ville vel vært litt brutalt, i løpet av et langt liv.... Det er nok pr år - og dessuten får man jo automatisk tilbud om å bytte fastlege når man flytter (skifter kommune) - og et slikt bytte teller ikke med i de to andre man kan gjøre.
Gjest Bellatrix Skrevet 8. desember 2004 #5 Skrevet 8. desember 2004 Takk. Det var godt å vite. Er litt brutalt å ha en lege man ikke føler seg vel hos resten av livet.
Hunky Dory Skrevet 16. desember 2004 #6 Skrevet 16. desember 2004 Nå vet jeg ikke hvem du har da, men Tveraabak er hvertfall effektiv av seg.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå