AnonymBruker Skrevet 4. februar 2017 #1 Skrevet 4. februar 2017 Jeg er så usikker på hva jeg ønsker i stua. Har dere noen innspill? Det er jo veldig populært nå med helt slette vegger. Men samtidig synes jeg det er fin med tapet med struktur i, som er malt ensfarget. Hva ville dere valgt? Anonymkode: e35fa...19e
Torden Skrevet 4. februar 2017 #2 Skrevet 4. februar 2017 Jeg ville valgt tapet som ikke males 😀 Mindre jobb, penere resultat!
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2017 #3 Skrevet 4. februar 2017 Enig med Torden Er det noen grunn til at du trenger tapetsere? Anonymkode: e4be5...96b
Kvalitet Skrevet 4. februar 2017 #4 Skrevet 4. februar 2017 5 timer siden, Torden skrev: Jeg ville valgt tapet som ikke males 😀 Mindre jobb, penere resultat! Hvis du velger tapet må du huske å grunne godt veggene under. Det kan være et helvete å få av tapet fra vegger hvor tapeten er limt rett på gipsvegger. jeg ville gått for slette vegger, tapet blir man lei av. Nå vet ikke jeg hvor lange boperspektiver dere har i boligen, men vær obs på at tapet kan svekke interessen til potensielle boligkjøpere.
calavi Skrevet 4. februar 2017 #6 Skrevet 4. februar 2017 Jeg ville selv valgt slette vegger da det er det jeg foretrekker og synes er finest. Jeg hadde valgt det uavhengig om det var "in" eller ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå