Gå til innhold

Analsex. Buttplug?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei! Jeg og kjæresten er litt nysgjerrige på analsex, men jeg har sagt at jeg vil leke og bli kjent med rumpa på egenhånd først. Har dere noen gode tips til buttplug?

Anonymkode: de8e0...094

Videoannonse
Annonse
Skrevet
7 timer siden, AnonymBruker skrev:

Hei! Jeg og kjæresten er litt nysgjerrige på analsex, men jeg har sagt at jeg vil leke og bli kjent med rumpa på egenhånd først. Har dere noen gode tips til buttplug?

Anonymkode: de8e0...094

Er du gutt eller jente?

Anonymkode: 42c5c...6ff

Skrevet

Det kan ta litt tid å venne analen til at noe skal inn der. Start med å utforske deg selv bak med fingre først, Først en inntil du er komfortabel med det, og så en til. 

Etter at du har vendt deg til en et par fingre, så kjøp gjerne et sett med buttplugger som linket til over. 

Husk god vask først. Butikken det er linket til over selger også analdusj som gjør renhold lettere. 

Det er også veldig viktig med glidemiddel, uten det er det ikke noe godt. 

Det kan nok ta litt tid før du typen din kan ta deg bak, men det er det verdt. Det er VELDIG deilig :wow:

 

Skrevet

Humpgear. Ingen rifter. Det og vibrator på klitoris vil kunne gjøre susen. 

Anonymkode: e6827...8da

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...