AnonymBruker Skrevet 28. januar 2017 #1 Skrevet 28. januar 2017 Skal treffe en fyr i neste uke over en kaffe på kafe. Gruer meg så jævla mye og er så dårlig på sjekking. Hva spør man om? Akkurat det samme man har pratet om på tinder? Har bestemt meg for å kaste meg ut i dating.. er ikke rutinert på det. Gikk ut av et forhold i november. Anonymkode: 6b6db...7ef
Sykkelkopp Skrevet 28. januar 2017 #2 Skrevet 28. januar 2017 Spør hva favorittfisken hans er Seriøst Ikke ta det for seriøst. Målet er å ha det gøy og finne ut om dere har kjemi. Alle studenter kommer til å svare likt på om de jobber eller studerer. Du lærer ingenting om han med det. Alle psykologistudenter kommer til å svare at de studerer psykologi, men du ville bare datet noen få av dem. Så det er ikke essensielt heller. Det som er essensielt er personligheten. Og om han har six pack.
NatalieA Skrevet 29. januar 2017 #3 Skrevet 29. januar 2017 På Saturday, January 28, 2017 den 16.36, AnonymBruker skrev: Skal treffe en fyr i neste uke over en kaffe på kafe. Gruer meg så jævla mye og er så dårlig på sjekking. Hva spør man om? Akkurat det samme man har pratet om på tinder? Har bestemt meg for å kaste meg ut i dating.. er ikke rutinert på det. Gikk ut av et forhold i november. Anonymkode: 6b6db...7ef Vet hvordan det er. Jeg gruer meg helt grusomt til å date og. Har datet en i år men tror ikke det blir han og meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå