Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vesla har atopisk eksem og eg leiter etter plagg rett mot kroppen i rein silke. Google har ikkje hjelpt meg, men kanskje det er nokon av dykk som kan?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fant Alkena. Måtte bestille frå Tyskland

Skrevet

Vær klar over at det er mer sannsynlig at barnet reagerer på såpe, shampoo, olje eller krem, din parfyme eller shampoo (eller din manns), vaskemiddel, tøymykner, oppvasksåpe, gulvsåpe, farge brukt på tøy, polyester, ull og/eller stort sett alt annet her i verden enn det er trolig at barnet reagerer på ubleket ufarget ren bomull som er vasket i allergivaskemiddel og etterbehandlet med eddik. Sånn som et obs. 

Du bør uansett utelukke alt over. Særlig farget nattøy og sengetøy. Jeg har hatt sensitiv hud siden jeg var en atopisk baby og ubleket, ufarget bomull har vært nøkkelen til god hudhelse.

Anonymkode: 35b08...13d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...