Gjest Anonymous Skrevet 5. desember 2004 #1 Skrevet 5. desember 2004 Leter etter en god leave in som jeg skal ha i håret før jeg skal rette ut eller krølle håret. Har hørt at redken sin heat glide er god, men er usikker. Noen som har noen anbefalinger? Vil ikke ha en som er fettete, men en som gir glans selvfølgelig Prøvde å søke o forumet men det kom bare opp ting med mat :evil:
Gjest Étoile Skrevet 5. desember 2004 #2 Skrevet 5. desember 2004 Tigi Fashionista Smooth and Shine er god hvis du ikke har fint hår. Det er et stylingprodukt med lotion-aktig konsistens som du har i vått hår før varmebehandling, men kan også brukes i tørt hår. Gjør håret veldig mykt og glatt. Ellers liker jeg Heat Seal fra Paul Mitchell. Den er i spray-form og gir litt hold i motsetning til den forrige, men håret blir litt stivt og ikke så glansfullt (pleier å bruke et eller annet glans produkt i tillegg til denne, f.ex Tigi girl toys som er et serum, eller Redken glam shine som er glans i spray form).
Gjest Anonymous Skrevet 5. desember 2004 #3 Skrevet 5. desember 2004 Takk for svar!! Skal sjekke ut disse på LF nå
Nitha Skrevet 5. desember 2004 #4 Skrevet 5. desember 2004 Anbefaler KMS flat out spray. Den holder bra og lukter godt, synes jeg. L'oreals tecni art er den beste jeg har prøvd, men den lukter aftershave! Fru Nitha
Gjest Ethereal Skrevet 5. desember 2004 #5 Skrevet 5. desember 2004 Heat Glide er litt fettete, og har lett for å gjøre håret tungt, så jeg tror den passer best for veldig tykt, brusete hår.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå