Gjest Juleball-jentene Skrevet 4. desember 2004 #1 Skrevet 4. desember 2004 Vi er altså to jenter på 18 år, tid for ball..JULEBALL! Stil: Galla. Det haster virkelig...vi har dårlig tid..er begge bosatt i Oslo...men har ikke tid til å gå rundt å lete. Er det noen som har sett noen fine "galla-kjoler" til en billig og bra penge? Vi er størrelse 34/36 og 36/38 Liker mye...men synes svart ENKEL kjole blir kjedelig.. men kom gjerne med all slags tips.. Vi takker hjertlig for svar... :-)
Scheherazade Skrevet 4. desember 2004 #2 Skrevet 4. desember 2004 Kjolebutikken fremfor noen i år synes jeg er B-Young! Har sett masse, masse flotte kjoler der. En del forskjellige farger og, mørk lilla, limegrønn, mørk turkis... Sååååå mye fint!
Gjest Anonymous Skrevet 5. desember 2004 #3 Skrevet 5. desember 2004 Er det noen som vet om noen gode "SPESIELLE"kjolebutikker i Oslo?? Og evt henvise til hjemmeside? Takk tildeg over for å ha svart..Byoung ja...men alle har kjolene derifra..vi vil egentlig ha noe som ikke alt for mange har..vanskelige greier..men JA..de har mye fint
Catzy Skrevet 5. desember 2004 #4 Skrevet 5. desember 2004 Dollarosa i Guneriusbygget har mye bra festkjoler. Og så er det en butikk som heter BeU i Ullevållsveien, like ovenfor Aftenposten og Dagbladet (mellom de to små rundkjøringene), der det er mye fine kjoler i vinduene. Hva slags priser tenker dere? Hvis dere vil ha noe mer spesielt, så kan dere jo prøve Mitt Skattkammer eller Napoleon. Mitt Skattkammer ligger langt nede i Trondheimsveien, Napoleon ligger i Markveien på Grünerløkka. Catzy
-Fisken- Skrevet 5. desember 2004 #5 Skrevet 5. desember 2004 I annen etasje på Byporten har de masse kjoler. (har i alle fall hatt det før) Lykke til
Gjest gjest1 Skrevet 6. desember 2004 #6 Skrevet 6. desember 2004 Hver morgen kjører jeg forbi en kjoleforretning øverst i Prinsens gate i Oslo, nesten helt oppe ved Wessels plass. De har lekre kjoler i vinduet. Husker ikke navnet på butikken og aner ikke noe om pris, men skal ta turen innom en dag, fordi jeg trenger kjole til en konferanse til høsten igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå