AnonymBruker Skrevet 11. januar 2017 #1 Skrevet 11. januar 2017 Hvor lenge varer det før dab blir lagt ned pga at det faktisk er enklere å bruke nettradio? Er dab det nye isdn, der folk investerte massevis av penger i noe som allerede var på vei til å bli utdatert? Er Jeg er i hvert fall drittlei av den ensidige propagandaen som spyes ut av blant annet statskanalen. Jeg har mobil, hva skal jeg med dabradio? Anonymkode: 89e67...85f 1
Gjest Coolaid Skrevet 11. januar 2017 #2 Skrevet 11. januar 2017 Vet ikke hva du skal med dab radioen siden du er fornøyd med mobilen. Jeg har internet radio på dab radioen og bruker det ikke. Trives godt med dab, men vet ikke helt om jeg er enig i å slukke fm nettet.
AnonymBruker Skrevet 12. januar 2017 #3 Skrevet 12. januar 2017 9 timer siden, Coolaid skrev: Vet ikke hva du skal med dab radioen siden du er fornøyd med mobilen. Jeg har internet radio på dab radioen og bruker det ikke. Trives godt med dab, men vet ikke helt om jeg er enig i å slukke fm nettet. Poenget mitt er at dab er gammel, utgått teknologi som jeg tror forsvinner om noen få år. Og da sitter vi der og har investert i dyre dabradioer for tusenvis av kroner til hjem, biler, hytter og båter. På samme måte som mange følte at de måtte kjøpe dyre isdn telefoner for en tid tilbake. Anonymkode: 89e67...85f
Gjest Coolaid Skrevet 12. januar 2017 #4 Skrevet 12. januar 2017 8 minutter siden, AnonymBruker skrev: Poenget mitt er at dab er gammel, utgått teknologi som jeg tror forsvinner om noen få år. Og da sitter vi der og har investert i dyre dabradioer for tusenvis av kroner til hjem, biler, hytter og båter. På samme måte som mange følte at de måtte kjøpe dyre isdn telefoner for en tid tilbake. Anonymkode: 89e67...85f FM radioen er en teknologi som mange har kost seg med i årevis. Det var sikkert noen som sa det samme som deg når vi fikk FM i tilegg til AM.
Outlander Skrevet 12. januar 2017 #5 Skrevet 12. januar 2017 29 minutter siden, AnonymBruker skrev: Poenget mitt er at dab er gammel, utgått teknologi som jeg tror forsvinner om noen få år. Og da sitter vi der og har investert i dyre dabradioer for tusenvis av kroner til hjem, biler, hytter og båter. På samme måte som mange følte at de måtte kjøpe dyre isdn telefoner for en tid tilbake. Anonymkode: 89e67...85f FM har vært utgått teknologi i MAAAANGE år - brukte satellite radio i USA i flere år før jeg flyttet til Norge, men folk fortsatt brukte FM. Jeg, som har hatt mobil med internet i mange år og kobler opp til radio i USA, koser meg fortsatt med FM. Da tror jeg DAB blir her en stund fremover.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå