Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Dere vet den linjen på messenger med favoritter man får på telefonen? Jeg har alltid trodd at det bare er de man chatter med som ender opp som favoritter. Men nå er det en gutt der som jeg aldri har chattet med på facebook før, og han har bare likt et av mine profilbilder. Jeg har aldri likt noe relatert til han eller han meg ellers. 

Lurer på om dette kan ha noe med at han besøker profilen min ofte eller noe? 

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Har kun noen jeg chatter med Innimellom. Type skriver på innleggene deres om de poster noe interessant. Jeg bruker mest facebook for å oppdatere meg om events, finne adresser eller gamle bekjente, osv. Men jeg mener at facebook og andre forumer aldri burde overta ens sosiale liv eller hverdag 

Anonymkode: ca7ed...573

Skrevet

Det er visst litt tilfeldig. Jeg har stort sett de jeg har prater med mest eller sist der, men innimellom dukker det opp helt tilfeldige folk også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...