Nike10 Skrevet 24. desember 2016 #1 Skrevet 24. desember 2016 (endret) Jeg forbikjørte en bil og la merke til en fotoboks i venstre kjørefelt, snudd mot meg, jeg kjørte igjen tilbake til høyre felt når jeg så de hvite strekene .. lurer på om fotoboksen tok bilde ? Jeg tror kanskje at jeg kjørte forbi den litt. Er usikker. Endret 24. desember 2016 av Nike10
Fjompen Skrevet 26. desember 2016 #2 Skrevet 26. desember 2016 En fotoboks dekker begge felt, så om du har passert den i høyere hastighet enn fartsgrensen og boksen er operativ så får du bot.
AnonymBruker Skrevet 26. desember 2016 #3 Skrevet 26. desember 2016 Bildet som blir tatt må kunne identifisere føreren av bilen. Anonymkode: 9116e...f22
ajarRun Skrevet 26. desember 2016 #4 Skrevet 26. desember 2016 Jeg gjorde det en gang, så blitsen i bakruten, fikk aldri noen bot. Hvis de ikke ser ansiktet ditt er det ganske lite nyttig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå