Gå til innhold

4 års dag. Ideer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Datteren min fyller 4 år i begynnelsen av januar. Tenker å invitere barna på avdelingen i en egen barnebursdag for første gang.

Har sånn halvveis klart for meg hva jeg tenker å servere, et par leker osv. Men har litt lyst på et tema for dagen, eller en rød tråd i pynten, kaka osv.

Liker godt å styre litt ned slike ting. Noen som har ideer, tips? Jenta mi er ikke så "jentete" og har ingen interesse for prinsesser, kjoler, osv. 

Har spurt henne, men hun har ganske dårlig språk og sier bare "mmmm mmm vet ikke" ;-) men det er jo litt gøy for noe da :-D

Anonymkode: cce36...cc3

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jungelfest? Kake med jungeltema, eventuelt gi et par av lekene et jungelpreg, enkle jungeldekorasjoner, barna kan få kle seg ut som jungeldyr om de ønsker, eventuelt ansiktsmaling der man blir malt som dyr 

Anonymkode: 5f5fa...6a2

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...