Gå til innhold

Kan man operere seg til nydelig sangstemme?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det i det hele tatt mulig? Stenger som ei kråke-høres helt for jævlig ut når jeg synger. Er det mulig å operere seg ul å synge helt nydelig? Ikke det at jeg har tent til det da, men bare kom til å tenke på det nå som jeg koser meg gjemme alene og synger :fnise:

Anonymkode: d7812...eb1

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei

Anonymkode: e2276...cd5

Skrevet

De aller fleste kan øve seg til en bra sangstemme. Ikke alle kan bli Christina Aguilera, men man kan få en ganske grei sangstemme med nok sangtimer.

Anonymkode: b5029...320

Skrevet

Det å kunne synge bra handler ikke bare om hals/stemmebånd, man må lære seg å bruke magemuskler og andre deler av kroppen for å kunne nå visse noter, man må varme opp for å ikke bli sår og så videre... man spør jo ikke om man kan opereres til å kunne løpe like fort som Usain Bolt.

Hilsen sopran.

  • Liker 1
Skrevet

I wish! Jeg høres ut som en døende hval når jeg synger :fnise: Men sangstemmen kan jo bli bedre med øving! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...