Mari Y Skrevet 3. desember 2016 #1 Skrevet 3. desember 2016 Noen her som har hørt om spor 19- gjengen på Oslo S? Det er en sånn samling av unge gothere, metallfolk og andre alternative livsstiler som møtes på Oslo S, men jeg finner ingen hjemmeside eller facebook-side(litt vanskelig, for da blir det litt vanskeligere å finne ut av). Jeg var litt nysgjerrig, og har tenkt å spørre andre bekjente som kan vite noe, fordi de også er alternative ift musikk, bl a. Men kanskje jeg lettere fikk vite noe her, tenkte jeg. Litt synd at det ikke er et skikkelig klubb- konsept, for da hadde det vært lettere å vite.
Gjest Ishus Skrevet 3. desember 2016 #2 Skrevet 3. desember 2016 Har du sett dokumentaren om dem på nrk.no? Det virker som om de er åpne for alle som viser interesse, så du kan vel dra til OsloS og prøve å få kontakt?
AnonymBruker Skrevet 4. desember 2016 #3 Skrevet 4. desember 2016 Du bare dukker opp der. Se dokumentaren på nrk.no. Anonymkode: 29fdd...fb8
Mari Y Skrevet 3. januar 2017 Forfatter #4 Skrevet 3. januar 2017 På 3.12.2016 den 21.29, Ishus skrev: Har du sett dokumentaren om dem på nrk.no? Det virker som om de er åpne for alle som viser interesse, så du kan vel dra til OsloS og prøve å få kontakt? Jeg var innom området Spor 19 i dag. Så at det var noen metallfolk som hang der, men jeg hadde ikke tid. Så bare at det var noen folk som hang ved pianoet der.
Mari Y Skrevet 3. januar 2017 Forfatter #5 Skrevet 3. januar 2017 På 4.12.2016 den 9.07, AnonymBruker skrev: Du bare dukker opp der. Se dokumentaren på nrk.no. Anonymkode: 29fdd...fb8 Men Oslo S og Østbanehallen er jo svært, da😉. Men da ligger det kanskje ved spor nmr 19.
AnonymBruker Skrevet 3. januar 2017 #6 Skrevet 3. januar 2017 Mener de henger ved pianoet inne på Østbanehallen (pianoet står vel i 2. etg nå), og ikke bokstavelig talt ved spor 19, som er utendørs Anonymkode: 8fdd8...4e3
AnonymBruker Skrevet 6. januar 2017 #7 Skrevet 6. januar 2017 De henger i området rundt pianoet, eller står i området over og nedenfor rulletrappa til spor 19. Er vel eeeegentlig sporv15 de henger ved, har aldri sett de elt ved spor 19 🙈 Anonymkode: abd62...029
_popcorn_ Skrevet 6. januar 2017 #8 Skrevet 6. januar 2017 har flere ganger sett at dem får beskjed av vekter om å flytte seg fra pianoet... men ellers har jeg faktisk aldri registrert dem...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå