Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet
Heisann.. Skal se på en dvd spiller i julegave. Pris ca 500.. Er det noen som vet noe om noen av disse?

Eltax DVD-spiller

Mustek DVD-spiller V56L-5E

Ronin 5.1 Channel Surround DVD Player

Eller andre dere har prøvd...

Jeg lurer litt på om det ikke er bedre å kjøpe en spiller

i en vanlig butikk slik at det er enklere å bytte den

eller få den reparert om noe skulle skje. Jeg er litt

skeptisk til kvaliteten til de aller billigeste

DVD-spillerene, men det er jo godt mulig jeg ikke

burde være det.

Dersom du bor nær en Elkjøp butikk kan du gå å

ta en titt på den som linken under peker på. Som alltid

når det gjelder Elkjøp så er det best å vite på forhånd

hva du vil ha, ellers vil selgerene der prøve å selge deg

noe de tjener mer på. Blånekt om de forslår noe annet :)

Linken under peker på "PIONEER DV370S" Søk etter

denne manuelt på elkjop.no om linken skulle

bli ugyldig etter en stund. Spilleren koster 699 dvs 700.

Link til Elkjøp

Gjest Kaffegjesten
Skrevet

Hvis du kjøper en DVD-spiller til 500 kr er det kun garantireparasjoner som er interessante. Hvis noe går galt med en så billig spiller er det rett i søpla spør du meg. Det lønner seg aldri å reparere en slik, med mindre garantien gjelder. Da kan det være lurt å ikke velge en nettbutikk eller butikken lengst borte.

Skrevet

Vi kjøpte oss en DVD-spiller til 499 på Rimi (nå ICA) for litt siden. Veslejenta bruker den til å se DVD-filmer i stua (har en "ordentlig" DVD-spiller til oss voksne i en egen TV-stue), og det funker utmerket. Garanti og alt det der tenker jeg ikke på når det gjelder et så billig produkt. Ryker den, så fyker den i søpla.

Spilleren vår er av merket "United" (aldri hørt om før).

Skrevet

jeg kjøpte en billig dvd spiller, og det tok ikke lange tiden før den hakket omtrent hele tiden, og kunne ikke lenger godta alle dvd plater..

neste gang jeg kjøper spiller, blir det en med bedre kvalitet!

Skrevet

Vi har en dvd spiller fra Rimi, "United", den har funket finfint i to år den. Det eneste vi har å utsette på den er at lyden er lav, men det har den vært fra vi kjøpte den, og det løses lett ved å skru opp lyden på fjernkontrollen. :wink:

Ellers kjøpte jeg faktisk en "Ronin" spiller i går. Har ikke prøvd den, for det er julegave til fostersøstra mi, men på butikken, ("Spaceworld"), sa de at det var en helt grei spiller. Den kostet 399,-. Billig, spør du meg!!

Skrevet

å så de har den på spaceworld enda. de hadde den ikke i oslo sentrum men kanskje andre steder da..

Skrevet
å så de har den på spaceworld enda. de hadde den ikke i oslo sentrum men kanskje andre steder da..

Jeg kjøpte den på "Sten og Strøm" i Kristiansand,- det er kanskje litt langt å reise for deg.. :wink:

Skrevet

ja litt i lengste laget..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...