Gå til innhold

Innenfor å henge opp julestjerne/lys i vinduene nå?


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

Her er det lys i vinduene, lys ute og de røde tekstilene er på plass. Det var så grått og mørkt og trist nå at jeg måtte bare i går. Er veldig glad for det, det blir så lunt og koselig😊 På søndag flytter resten av pynten inn også. Sånn vil vi ha det, hva andre syns bryr meg ikke😉

Anonymkode: 04e22...5cb

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

På 22.11.2016 den 19.58, AnonymBruker skrev:

Men hva er vitsen da med å følge tradisjonen med adventsstjerne, hvis tradisjonen faktisk ikke blir fulgt?

Anonymkode: dd198...cd6

Snart er det jul fra august til februar. Folk er jo aldeles tussete pga èn dag i året. Jeg liker jul, men dette hysteriet tar jo helt overhånd. Hvis man ikke klarer å vente tre dager med å henge opp en adventsstjerne, så har man problemer med impulskontrollen, altså.

Anonymkode: 3d6b5...273

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jobber gjennom hele helgen som kommer, så jeg hang opp den røde vidusstjerna (1 m i diameter) for å gjøre den klart. Og så klarte jeg ikke dy meg for å sette i kontakten! :blink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...