Gå til innhold

Hva serverer dere i voksenbursdag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tips til meny til en voksenbursdag? Hva tar dere med? Flere retter? Middagsaktig opplegg? Bare kaker?

 

Anonymkode: bcaf3...2ca

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå er jeg i tidlig 20-årene. Så når jeg har bursdag så har jeg et besøk med familie og et med venner - type fest/vors. 

Dersom det kommer mange i familiebesøket så pleier jeg å kun ha kaker/kaffe. Er vi få så serverer jeg kanskje noe enkel middag. F.eks hjemmelaget pizza. 

Når jeg har venne-bursdag så pleier jeg å servere pizza, tapas, ost/kjeks eller bare snacks. 

Skrevet

Jeg lager en enkel middag, for eksempel hjemmelaget pizza, lasagne eller varm salat. Etterpå blir det enten dessert eller kake. 

Anonymkode: dbf6b...bef

Gjest RJ Dybos
Skrevet

Det kommer jo an på hva dere har tenkt å gjøre, vis dere skal sitte ved et bord hele kvelden er det jo fint med en litt finere middag (steik f.eks) Eller så er jo pizza ett godt alternativ. men vis det er litt mer avslappet så ville jeg ha godt får tapas/Ost Og Kjeks med noe godt tilbehør. 

Skrevet

Jeg pleier ofte å stelle i stand en del småretter som et tapas bord :) veldig enkelt. Ost, kjeks, frukt, småretter av noe slag så det er variasjon. Får ofte skryt når jeg gjør det på denne måten :) 

Anonymkode: 219e3...7ba

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...