Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ei jente på 20 år. Da jeg var 16 år så fikk jeg ei nettvenn som jeg har møtt 2 ganger. En siste gangen så spiste vi middag sammen.

Greia er at hun snakker bare om sin jobb og sin sjef. Jeg føler at jeg ikke vet hvem hun er, men at jeg kjenner sjefen hennes. Jeg har sagt i fra til hun så mange ganger at jeg føler at hun snakker bare om jobben og sjefen sin som hun forguder. Jeg er sikker på at hun har brutt taushetsplikten sin også. Og når jeg skal fortelle hun noe om meg eller om mitt liv så fortsetter hun å snakke om sjefen eller jobben og bryr seg lit om det jeg skriver. Det hender også at hun bare svarer "Haha" og ikke noe særlig mer. Når jeg sa i fra så ble hun sur, hun tålte vist ikke å høre det, men det er ikke mitt problem. Hun hører lite på meg og jeg masse på hun. jeg har prøvd å ta igjen en gang, men da ble det kjempe dårlig stemning.

 

Jeg er bare drit lei av at hun snakker om jobben og sjefen sin HELE tiden. Hun snakker aldri om noe annet. Burde jeg slette hun fra sosiale medier?? Jeg merker at jeg har det bedre uten hun, men jeg er bare så feig for vi har hatt daglig kontakt i 4 år på facebook. Er det noen som har noen meninger eller tanker til hva jeg burde gjøre? 

Anonymkode: 2a8ef...e4f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Slett, glem, gå videre!

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...