Mallis Skrevet 17. november 2016 #1 Skrevet 17. november 2016 Trenger sårt hjelp! Eks mannen har ingen ønsker til jul i år. Skal sies at vi har felles barn, og har derfor alltid kjøpt gaver til hverandre fra barna. Jeg ymtet frempå at det kanskje var påtide å roe ned litt på julegave fronten, da vi alltid har gitt like mye til hverandre til jul, som da vi var gift. Snakker om 2-3000 hvert år både jul og bursdag. Han ønsket seg ingenting fekk jeg til svar..hans gave i år var at han skulle ha barna. Men at han kom til å fortsette å gi slik som han har gjort, fordi han mente jeg fortjente det Så da er jeg helt grønn på hva jeg kan gi. Og føler jeg bør fortsette å kjøpe den dyre gaven jeg har gjort i alle år! Har dere noen tips? Klokke osv har han fått tidligere.
AnonymBruker Skrevet 17. november 2016 #2 Skrevet 17. november 2016 Gi noe som du vet at han liker og/ eller trenger, og som du vet at han vil ha glede av Anonymkode: f19aa...ab4
Gjest Catalina Culès Skrevet 17. november 2016 #3 Skrevet 17. november 2016 Kan ikke barna velge hva de vil gi faren sin ?
Mallis Skrevet 17. november 2016 Forfatter #4 Skrevet 17. november 2016 4 minutter siden, Loki Laufeyson skrev: Kan ikke barna velge hva de vil gi faren sin ? Jo det bruka dei alltid å gjør:) men bruker å kjøpe en skikkelig ting i tillegg også:) men kanskje jeg bare skal la barna velge i år og ikke stresse mer med det:) takk for tips:)
Oppgitt78 Skrevet 17. november 2016 #5 Skrevet 17. november 2016 Hva med en helaften på byen, med eskortepike?
OPIgirl Skrevet 17. november 2016 #6 Skrevet 17. november 2016 2 minutter siden, Oppgitt78 skrev: Hva med en helaften på byen, med eskortepike? Tulling. Slike forslag vitner om dårlig fantasi. 1
Oppgitt78 Skrevet 17. november 2016 #7 Skrevet 17. november 2016 1 minutt siden, OPIgirl skrev: Tulling. Slike forslag vitner om dårlig fantasi. Slik jeg forstår TS, så har han det meste han trenger.. Da kan det jo passe fint med en hyggelig tur på byen i stedet..
AnonymBruker Skrevet 28. november 2016 #8 Skrevet 28. november 2016 Neimen, hjelp barna å plukke ut noe langt rimeligere enn 2000-3000, det er jo galskap. En grei genser, et fint skjerf, skihansker, belte, noe til kjøkkenet? Vanlige pappa-presanger. Og gi beskjed at du ikke skal ha noe dyrt, pek ut noe helt konkret for barna, som de kan kjøpe til deg: Det smykket til 600,- kroner, den kremen, eller den bollen/skjerfet/hanskene/boka. Anonymkode: 8b55d...27a
AnonymBruker Skrevet 28. november 2016 #9 Skrevet 28. november 2016 Her velger barnet ut. Opp gjennom årene har barnet gitt alt fra sjokolade, bilde med ramme rundt, egenlaget julepynt, mer sjokolade, og pynteting. Tidligere stemor fikk oftest pynteting. Sjelden vi har gått over 50-100 kr pr pers, min eksmann hjelper ikke barnet vårt med gave til meg, så jeg gjør det kun for at barnet skal få gleden av å gi til sin far. (Min mor hjelper mitt barn med gave til meg altså ) Anonymkode: 63535...650
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå